Cosa, Pronet’in çözüm ortağı oldu

Ev ve işyerleri için güvenlik çözümleri sunan Türkiye’nin lider elektronik güvenlik firması Pronet, Nuvia’nın 2014’de piyasaya sürdüğü Türkiye'nin ilk akıllı oda termostatı Cosa Akıllı Kombi Kiti’ni ürün ailesine ekleyerek, Nuvia'yı çözüm ortağı olarak seçti.

Türkiye’de akıllı ev konseptinin öncülerinden Nuvia’nın geçtiğimiz yıl kullanıcıyla buluşturduğu Cosa Akıllı Kombi Kiti yeni iş birlikleriyle büyümeğe devam ediyor. Kombilerin cep telefonuyla uzaktan yönetilmesine imkan tanıyan Cosa, alarm ve görüntüleme sistemleri ile Türkiye’nin en büyük elektronik güvenlik firması Pronet’in akıllı ev konseptindeki çözüm ortaklarından biri oldu. Böylece Pronet, akıllı güvenlik hizmetine, iklimlendirme sistemleri kontrolünü Cosa ile eklemiş oldu. Pronet artık, elektronik güvenlik sistemi ile entegre ilk ve tek akıllı oda termostatı çözümüyle müşterilerine hem tasarrufu hem de güvenliği aynı anda sunabilecek.

Cosa’yla faturalar da %30’a varan tasarruf sağlanacak, cepler rahatlayacak

Yaklaşan soğuk kış günlerinde, giderek artacak doğalgaz faturaları artık kabus olmaktan çıkıyor. Yeni nesil akıllı kablosuz oda termostatı Cosa Akıllı Kombi Kiti kullanıcıları “Kombiyi dışarı çıkarken ya da uyurken kapatmalı mı, kısmalı mı?” derdinden kurtarmakla kalmıyor, doğru kullanımla tasarruf edilmesini sağlıyor. İyi bir kullanımla doğalgaz tüketiminde ve faturalarda %30’lara varan yüksek bir oranda tasarruf sağlayan Cosa; sadece bir yıl içerisinde satın alma parasını amorti etmiş oluyor.

Yüzde yüz yerli

Türkiye’nin ilk enerji temalı teknokenti olan İstanbul Teknik Üniversitesi Enerji Teknokenti’nde bir yılı aşkın bir ar-ge süreci sonucu geliştirilen Cosa tamamen yerli bir ürün olma özelliğiyle dikkat çekiyor.

Cepten kontrol

Cosa’nın, akıllı özellikleri sayesinde tüm ayarlarınızı cep telefonunuz üzerinden dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden yapabiliriniz. Böylece Cosa kullanıcılarının hep sıcak bir eve gelmesini, ve kombimi açık unuttum gibi dertlerden de kurtulmalarını sağlar.

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
Pronet denen illete sakın bulaşmayın arkadaşlar.Benim başımdan bir olay geçti kısaca anlatayım dükkanıma satış temsilcisi geldi,Pronet kamera ve alarm hizmeti satış temsilcisiyim şu şu özellikler var işte şu kadar ödemeli diye vaat verdiler.Bende mantıklı diye anlaşma yaptım ama satış temsilcisi denen gavatın dediklerinin doğru düzgün hiç biri tutmadı ve ben Pronet'i aradığım zaman öyle bişey dememesi lazım ve kabul ettiniz zaman yapıcak bişey yok gibisinden bana masal okudular. Tam iki sene boyunca denilen hizmetin %50 sini aldım ve boşada 2 sene para ödedim aman bulaşmayın tavsiye etmem. Daha detaylı bilgi isteyen olursa özelden ulaşsın.Daha detaylı anlatırım size.

Yukarı Alt