Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Corsair'dan Dominator GTX 2250 MHz Ultra Performans DDR3 Bellekler

Üst düzey bellek üreticilerinden olan Corsair, Intel ve AMD platformları için yeni Dominator GTX serisi ve yüksek performans sunan DDR3 belleklerini duyurdu. Normal kullanıcılardan çok oyuncuları ve özellikle overclock seven PC tutkunları için üretilen yeni seri, 2250MHz'lik hızlara ulaşabiliyor. Üstelik bu hıza 1.65 voltaj vererek, 8-8-8-24 zamanlarında ulaşmak mümkün(Intel P55). Dominator GTX bellekler özellikle Intel platformlarında üst performans yakalarken, aynı zamanda AMD'nin Phenom II işlemci ve Soket AM3 anakartlarında CL6 zamanlamalarında 1800MHz'de yoğun stres testlerinden başarı ile çıkmış.

Bu başarısının arkasında Corsair'in DHX+ soğutması ve özel ısı dağıtım tasarımı yatan yeni bellekler, tek'li, 2'li ve 3'li setler halinde ve fanlı sürüm seçenekleriyle müşterilere sunulacak.

Neverex

Bilgiliyim
2250MHz'lik hızlara ulaşabiliyor
8O ohanasss diyorum kuzum arkasında Corsair'in DHX+ soğutması ve özel ısı dağıtım tasarımı yatan yeni bellekler, tek'li, 2'li ve 3'li setler halinde ve fanlı sürüm seçenekleriyle müşterilere sunulacaksa amann diyorum

Yukarı Alt