1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Corsair, Professional Gold serisi güç kaynaklarını duyurdu


 1. Chorus

  Chorus Admin

  Kayıt:
  6 Şubat 2007
  Mesajlar:
  333.413
  Beğenilen Mesajlar:
  354
  Ödül Puanları:
  83
  Şehir:
  Taksim/IST.
  Corsair, Professional Gold serisi güç kaynaklarını duyurdu


  Her ne kadar ismi daha çok bellek ürünleriyle özdeşlemiş olsa da, Corsair bir süredir güç kaynağı alanında bellek alanında olduğundan daha aktif. Sektörün en tanınmış üretici firmalarıyla işbirliğine giderek kendi markası altında oldukça yüksek kaliteli güç kaynakları sunan firma, bugün duyurduğu yeni seriyle zor karşılanır gereksinimleri olan kullanıcıları hedefliyor.

  Corsair'in bugün duyurduğu yeni güç kaynakları Professional Gold serisi altında toplanmış. Firma bu seride şimdilik 750, 850 ve 1200 Watt kapasitelerde 3 güç kaynağı modeli duyurmakta. Tüm bu güç kaynaklarının kabloları modüler şekilde tasarlanmış. Her üç güç kaynağının da 80 Plus Gold verimlilik sertifikasına sahip oldukları ve %50 yük altında verimliliklerinin %92 düzeyine vardığı belirtiliyor. 14 cm çapında fanla soğutulan güç kaynaklarının tasarımında sunucu sistemlere özgü bileşenler ve tasarım öğeleri kullanılmış. Serinin 1200 Watt kapasiteli en üst modeli, 12 Volt hattında tek hat üzerinden 100 Amper akım sağlayabiliyor.

  Corsair, bu yeni ürünlerin ve özellikle de 1200 Watt'lık modelin tasarım özelliklerini firma günlüğünde ele almış. Ürünlerin fiyatları konusundaysa henüz bir açıklama yapılmamış durumda.


  [​IMG]