1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Corel Paint Shop Pro XI 11


 1. Narqotic

  Narqotic rank8

  Kayıt:
  22 Nisan 2007
  Mesajlar:
  1.359
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Meslek:
  !!!
  Şehir:
  BeN SeNiN CaNıN İçİN ÖmRüMü BiR KiBRiTiN KaBıNDa T
  Corel firmasının ürettiği Paint Shop Pro, lider olma yolunda hızla ilerliyor.

  Yeni Sürüm İle Gelen Bazı Özellikler:
  Evet! Artık canlı renkleri olan keskin fotoğraflara sahip olabilirsiniz. Daha da iyisi harika fotoğraflara sahip olmak için fotoğraf ustası olmanız gerekmiyor! Paint Shop Pro kullanımı kolay, tek adımlık düzeltmeler ve gelişmiş hassas kontroller içeriyor. Artık herkes hayal ettiği fotoğraflara kavuşabilir!

  Tüm Temel İşlemleri Kapsıyor
  Fotoğraflar üzerinde çok sık yapılan işlemlerin tümünü Paint Shop Pro X ile yapabilirsiniz! İstediğiniz kompozisyon ve boyuta ulaşmak için fotoğrafları kolaylıkla döndürebilir, boyutunu değiştirebilir ve kırpabilirsiniz.
  Herhangi Bir Fotoğrafı Düzeltebilirsiniz
  Akıllı fotoğraf düzeltme aracı, renk, pozlama ve ışık sorunlarını düzeltmek için en iyi çözüm. Tek tıklama ile Paint Shop Pro fotoğrafınızı analiz eder ve önerdiği düzeltmeleri yapar. Güçlü, esnek araçlarla beğeninize en uygun düzeltmeleri yapabilirsiniz.
  Fotoğrafları Bir Adımda Geliştirin
  Birçok dijital fotoğraf makinesi fotoğraflarda gürültülere yol açar. Kontrastı yüksek fotoğraflarda nesnelerin etrafında mor bir hale oluşabilir. Bu, profesyonel fotoğrafçıların bile karşılaştığı yaygın bir problemdir.
  Tek adımda gürültü ayıklama ve tek adımda mor hale temizleme araçları ile bu problemleri çözebilirsiniz.
  Hemen Düzeltme
  Fotoğrafınız eğri çıktıysa, perspektifi ayarlayabilir ve fotoğrafı düzeltebilirsiniz.
  Gelişkin Makyaj
  Harika görünmek hiçbir zaman bu kadar kolay olmamıştı. Kimse mükemmel değildir ama Paint Shop Pro X'in makyaj araçları ile herkes mükemmel görünebilir! Bu araçlar lekeleri temizleyebilir, dişleri beyazlatabilir, bronzlaştırabilir ve kırışıkları düzeltebilir. Bu araçla çalışmak o kadar eğlenceli ve kolay ki önce kendi üzerinizde denemelisiniz!
  Kırmızıları Ayıklayın
  Fotoğrafçılıkta belki de en sık görülen problem kırmızı gözlerdir. Paint Shop Pro X'in tek tuş ile kırmızı göz düzeltme aracı tek tıklama ile kırmızı gözleri düzeltir. Gelişkin kırmızı göz düzeltme aracı ile tüm ayarlar kontrolünüz altında olur.
  İstenmeyen Bölümleri Temizleyin
  Klonlama aracı ve nesne silici ile sadece tıklayarak istemediğiniz bölümleri fotoğraftan ayıklayabilirsiniz.
  Eski Fotoğrafları Düzeltin
  Paint Shop Pro'nun restorasyon araçları ile yırtıklar, delikler ve soluk bölgeler kolaylıkla düzeltilebilir. Çizik Temizleyici, Solukluk Düzeltici, Elle Renklendirme fırçaları ve Yüksek Geçiren Keskinleştirme Filtresi ile herhangi bir eski ve yıpranmış fotoğrafı tamir edebilir ve düzeltebilirsiniz.

  [​IMG]


  DOWNLOAD Link
   
 2. CreaTioN

  CreaTioN rank8

  Kayıt:
  16 Ekim 2007
  Mesajlar:
  328
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Fazla Merak İyi Deil...
  thx man :)) extraokk extrabeer extrabeer