bu gün helen denen hırsız benim eski guild arkadasım olmasından dolayı güvenip itemlerimi verdim ve hepsini caldı char soyuldu böle kişileri ne guildinizde nede oyunda nede forumda barındırın benim o charda 4 aylık emegim var ve insanların emeklerini calarak bi yerlere gelen adamlarada ben anca amip derim yani tek hücreli hayvan hatta onu bile olamaz böle adamlar ben yandım siz yanmayın

vermıstı sanırım sana ıtemlerı o ? atıLan gLobaLLerde oyLe diyorLardı..

yaptığa işe allahın adını karıştırıyor , kul hakkı nedir biliyorum diyor , oyun şuan check açılınca itemleri geri isteyecez. Vermesse 2 yakası 1 araya gelmesin. Bir oyun için kul hakkına girmeye değermi ???

kronos24 demiş ki:
vermıstı sanırım sana ıtemlerı o ? atıLan gLobaLLerde oyLe diyorLardı..
snn dediğin farklı itemler olabliri bizim bahsettiğimiş şey

85-90 +4 +5 pro set
+7 sword
+5 sheild
pet + 200m

demekki 2.vaka gLobaLLerde 300m diyoLardı..sürekLi gLobaL atıLınca Takip Etmistim^^

Neyse ins geri alırsınız der cekilirim..

böle adamları oyunda barındırıyolar ya yazıklar olsun converse guildinede yazıklar olsun baska bişey demiyom

evet beyler sakın güvenmeyin ona daha geçen hafta 400m e sattım o charı halbuki adam bana ilk goldu vermişti istesem ben onu soyardım ama yapmadım goldu aldım ve charın bilgilerini verdim dünde pw yi değiştirmiş ve benim üst kat komşumu az daha soyuyordu arkadaşımın charı sattığımdan haberi yoktu benim ismimi kullanarak arkadaşlarımı soymaya çalıştı siz siz olun o adama asla güvenmeyin

Yemin ediyorum bu adamlar tam teşkilat çalışıyor. Çevremdeki herkezin ismini öğrenmiş fake nick açıp benden item pw vs bişiler istıyor. Bunları yapan kişi HELEN'dir sakın güvenmeyin setinizi kaybedebilirsiniz. Ben bişi yapmadım kardeşim yapıo dıyor ama yalan bence. Arkadaşın seti çaldı hala wericek. Sun sword düşürdüm dio ınanmıyorum onuda çalmıştır.4b'ye satıcaktı bitch'e sakın alma dedik kandıracak adamı sonra globalle fu.. turk die sövmeye başlıyacaklar. Siz siz olun bu kişilerden uzak durun. Her gün çevremdeki biri isyan edıoo soyuldum gitti item , gitti para vs kim yaptı dıyorum HELEN dıyorlar

daha böyle büssürü foto war elimde HELEN'in çocukça çabalarını ispatlayan.

Yemin ediyorum bu adamlar tam teşkilat çalışıyor. Çevremdeki herkezin ismini öğrenmiş fake nick açıp benden item pw vs bişiler istıyor. Bunları yapan kişi HELEN'dir sakın güvenmeyin setinizi kaybedebilirsiniz. Ben bişi yapmadım kardeşim yapıo dıyor ama yalan bence. Arkadaşın seti çaldı hala wericek. Sun sword düşürdüm dio ınanmıyorum onuda çalmıştır.4b'ye satıcaktı Imoen'e kesinlikle inanıp alma dedik kandıracak adamı sonra globalle fu.. turk die sövmeye başlıyacaklar. Siz siz olun bu kişilerden uzak durun. Her gün çevremdeki biri isyan edıoo soyuldum gitti item , gitti para vs kim yaptı dıyorum HELEN dıyorlar

Yukarıdaki resimdede gözültüğü gibi IAchilleSI die char açmış fake beni yiyecek arada HELEN'le pm atıyor çakmıyayım die

RaFFiNe10 demiş ki:
Yemin ediyorum bu adamlar tam teşkilat çalışıyor. Çevremdeki herkezin ismini öğrenmiş fake nick açıp benden item pw vs bişiler istıyor. Bunları yapan kişi HELEN'dir sakın güvenmeyin setinizi kaybedebilirsiniz. Ben bişi yapmadım kardeşim yapıo dıyor ama yalan bence. Arkadaşın seti çaldı hala wericek. Sun sword düşürdüm dio ınanmıyorum onuda çalmıştır.4b'ye satıcaktı bitch'e sakın alma dedik kandıracak adamı sonra globalle fu.. turk die sövmeye başlıyacaklar. Siz siz olun bu kişilerden uzak durun. Her gün çevremdeki biri isyan edıoo soyuldum gitti item , gitti para vs kim yaptı dıyorum HELEN dıyorlar

İyi bir tespitte bulunmuşşsun. Ben olsam kanardım orda herhalde.Helal.Ama adamlar ciddi ciddi meslek edinmişler bunu baksana tam tıkır çalışıyor yalanları her zaman mevcut ... Çok dikkatli olun ve Maya dışında kimseden silk almayın .. benden söylemesi..

Yukarı Alt