yani yeni legend constantinople fortes aralıga kadar bu updatele idare ederler sonrada islam ozaman yada 130 gap umarım artık güzel bi update gelir...

Xperyon

Bilgiliyim
Beakyung demiş ki:
yani yeni legend constantinople fortes aralıga kadar bu updatele idare ederler sonrada islam ozaman yada 130 gap umarım artık güzel bi update gelir...
İslam karakterlerini tam oyun dökülceği sırada çıkarıcaklar büyük ihtimal tekrar oyunun patlama yapması için ama umarım iflas ederler makara:

bence islam karakterlerinin bi kısmı gözüktü silkroad r nin videosunda onlar islam karekterleri oldugunu düşünüyorum silkroad r nin sitesinde islam la ilgili bir çok resim var yeni şehir yeni alan ve yeni skiller ama kesin bi bilgi degil tabikide :)

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
2 yil daha gelmez Islam irki lakin Isro'yu ozledim eski ortam olmasa bile private serverlardan iyidir bir ara char alip deneyecegim yine begenmezsem char duracak bos bos kenarda :D

Yıllarca kendi köşemde insanların o manasız kelimeleri söylemesini dinledim.Yıllardır o 2 kelimeyi her duyduğumda içimde kabaran "allahım ne dedi bu şimdi" duygusu artık patlak verdi ve daha fazla DAYANAMAYACAĞIM !

İSLAM BİR DİNDİR, IRK DEĞİLDİR !

Oh be. :D

ironEyE demiş ki:
Yıllarca kendi köşemde insanların o manasız kelimeleri söylemesini dinledim.Yıllardır o 2 kelimeyi her duyduğumda içimde kabaran "allahım ne dedi bu şimdi" duygusu artık patlak verdi ve daha fazla DAYANAMAYACAĞIM !

ahhahahahah :santa: :buddha:

ironEyE demiş ki:
Yıllarca kendi köşemde insanların o manasız kelimeleri söylemesini dinledim.Yıllardır o 2 kelimeyi her duyduğumda içimde kabaran "ALLAHIM ne dedi bu şimdi" duygusu artık patlak verdi ve daha fazla DAYANAMAYACAĞIM !

Sen deist değilmiydin gardaş ??????????????????????

yeni fw cap getirceklerine ırk getirseler ya ama eudan güçlü olsun ortalamasınlar..

WikiLeaks demiş ki:
bu süper oldu benim privateye eklemem lazım hemen :D
işte bu düşünüş beni benden alıyor, seviyorum sizi çocuklar :thumbsup:

@ironEyE;
belki onlar ''İslam Devleti''ni düşünerek böyle birşey yapıyorlardır ama IRK olarak düşünceleri biraz saçma geliyor :think:

Yukarı Alt