Sorunun çözümü olabilir fakat update sonrası unıque ciler için bi kesin sonuç deil :/

dediklerinin hepsini uyguladım ama yine olmadı tek çarem oyunu uninstall yapmaktı 1.180den tekrar 1.203 yükseldi ^^

ya o kdr denedım 4 ten berı bununla ugrasıyorum olmuyor yardım edermısınızzz?? ltfnn

seypa demiş ki:
ya o kdr denedım 4 ten berı bununla ugrasıyorum olmuyor yardım edermısınızzz?? ltfnn
Nasıl bir hata aldın resimi ile beraber koyarsan daha çabuk yardım bulabilirsin :wink1: Eğer aynı hatayı alıyorsan baştan dikkatlice okuyarak yap :wink1:

Silkroadın çalıştığı en son güne Sistemi geri yükleyin arkadaşlar ben denedim oldu :nod:

judas demiş ki:
benden bir çözüm :) sölediklerimde işe yaradı.
Launchere tıklıyoruz karşımıza geliyor hata.Biz hataya tıklamıyoruz ve Exita tıklıyoruz.En fazla 2dk ya uptade yapıyor :)
hocam cok saol bu bende işe yaradı digerleri yaramamıstı

sadece C:\WINDOWS\system32\drivers\etc açıp içindeki hosts doyasını silmeniz yeterli olacak. ( umarım )

arkadaşlar update ile alakası yok ben ißot kullanıyorum. bazı günler ( nedendir bilmem ) ibot'ta cliendless açıksa ve onu kapatım normal girersem çıktığımda bir daha bağlanamıyorum ve şu lanet hatayı alıyorum sanki server kapalı gibi. çözüm;

C:\WINDOWS\system32\drivers\etc açıp içindeki hosts doyasını silmeniz...

işallah işe yarar.

Yukarı Alt