Company Of Heroes 2

Destansı oyunun farklı bir bakış açısı, daha donanımlı versiyonu diyebiliriz aslında. Strateji oyunun devlerinden birisi 2. Dünya Savaş'ını Rusya cephesine taşıyor. Aslında fazla konuşup saçmalamaktansa bırakayım oyunu siz inceleyin. :beer:

Şöyle bir hikaye anlatımlı 'trailer'i' verelim;

Oyun içi fotoğraflar;

Şöyle ödülleri;

ve böyle de Führer'in futbol takımı :starving: ;

Söylemeden yapamayacağim, traileri izlerken aklıma 'call of duty 5' geliyor, o bölüm geçişlerinde arada çıkan ufak brifing tarzi videolar ile karşılacağız büyük ihtimal summer1:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Besiktas
Company of heroes 1 ile görüntü aynı gibi ama olay örgüsü ve görevler daha güzel henüz oynamadım ama başladığımda bitirmeden kalkacağımı sanmam :kalp: :beer:

Duygusuzz demiş ki:
Company of heroes 1 ile görüntü aynı gibi ama olay örgüsü ve görevler daha güzel henüz oynamadım ama başladığımda bitirmeden kalkacağımı sanmam :kalp: :beer:
sistem ayni ancak geri kalan herşey değişiyormuş galiba ve görevlerin daha uzun olacaği söyleniyor :kalp:

Takımı
Besiktas
Continuum demiş ki:
Duygusuzz demiş ki:
sistem ayni ancak geri kalan herşey değişiyormuş galiba ve görevlerin daha uzun olacaği söyleniyor :kalp:
evet ilk oyunda görevler güzeldi ancak tadını alamadan oyun bitti :nod:

@duygusuz;
hill 331 miydi neydi o var offf abi o görevi expertte geçmek ölümdü ya 3-4 saat harcıyordum neredeyse :D

Takımı
Besiktas
Continuum demiş ki:
@duygusuz;
hill 331 miydi neydi o var offf abi o görevi expertte geçmek ölümdü ya 3-4 saat harcıyordum neredeyse :D
expertte sonradan oynadım zaten hil 331'e gelene kadar insanda stres baş ağrısı hat safaya geliyor birde hil 331'4-5 saat oynadım ama başaramadım ertesi gün hırs yapıp zor bela geçmiştim :D

Yukarı Alt