Arkadaşlar Combat Arms yükledim 1. gün oynadım akşam pcmi kapadım ertesi gün girdigimde ''Unable to run the game due to the client file being corrupted '' hatasını aldım kaldırıp Baştan kurdum gene aynı şekilde 1.gün oynadım ertesü gün aynı hatayı yaşadım Yardım ederseniz sevinirim Bu Gidişle Hergün Kaldır Kur Kaldır Kur Yaşlanıcam yahu :oldie:

Takımı
Besiktas
Bu hatayı bende alıyodum bir ara galiba şöyle çözmüştüm.
Oyunu tamamen siliyorsun CCclenar'la kayıt defterinde bulunanlarıda tarayıp siliyorsun sonra regeditten sende göz at combat arms ile ilgili bir şey var sil ondan sonra bilgisayara reset atıp oyunu tekrar yükle.
Düzelebilir

Duygusuzz demiş ki:
Bu hatayı bende alıyodum bir ara galiba şöyle çözmüştüm.
Oyunu tamamen siliyorsun CCclenar'la kayıt defterinde bulunanlarıda tarayıp siliyorsun sonra regeditten sende göz at combat arms ile ilgili bir şey var sil ondan sonra bilgisayara reset atıp oyunu tekrar yükle.
Düzelebilir
Onuda denedim kayıt defterinden buldum kaldırdım yükledim aynı hatayı aldım yada tam olarak silemedim sildiğimden emindim 3 gündür tekrar tekrar yükleyip duruyorum..

Takımı
Besiktas
Bunda düzelmiyorsa genelde çözümü format veriyor araştırdımda çoğu kişi yaşamış bu sorunu çözümü formatta bulmuşlar hep :think:

Duygusuzz demiş ki:
Bunda düzelmiyorsa genelde çözümü format veriyor araştırdımda çoğu kişi yaşamış bu sorunu çözümü formatta bulmuşlar hep :think:
Daha önce sorunu yaşadıgımdan format attım ama gene olmadı ben bu sorunu arkadasım için arıyorum genelde yapılması gerekenler hakkında bilgim var fakat işe yaramadıgımdan farklı bilgiler edinmek istedim.

Takımı
Besiktas
Bir daha format atma olayı falan olursa format CD'ni değiştir derim sağlam bişeyler bul onla at program eksikliğinden veya cd bozukluğundan bazı yerlerde böyle hatalar çıkabiliyor

Duygusuzz demiş ki:
Bir daha format atma olayı falan olursa format CD'ni değiştir derim sağlam bişeyler bul onla at program eksikliğinden veya cd bozukluğundan bazı yerlerde böyle hatalar çıkabiliyor
Peki Tşkler denemem lazım formatı dışarda attırmış arkadaş ..

Yukarı Alt