Beyler ben bıtkım usandım hep kickliyorlar hayatımda aimbot nedir bilmiyorum indirmedim kullanmadım ne odlugunuda bilmiyorum mavii hack imbot deyip kickliyorlar ya azevel girdigim 5 oyunun 4unde kicklendim yeter artık bunun bir çaresi yokmu?

mavii demiş ki:
gene atıldım inanmıyorum ya 5. oldu elite modluk nedir?
bende çok önceden bırakmıştım aklımda kalanlar elite mod olunca victor[elite] adlı odaya girebiliyosun orda gp ve exp %15 daha fazla geliyor ve oyundan seni kickliyemiyorlar ama sen istediğini atabiliyosun..

A

Anonymous

Guest
saf ayağına yatıp millete hava yapmandaki amaç nedir ?

akherons demiş ki:
mavii demiş ki:
gene atıldım inanmıyorum ya 5. oldu elite modluk nedir?
bende çok önceden bırakmıştım aklımda kalanlar elite mod olunca victor[elite] adlı odaya girebiliyosun orda gp ve exp %15 daha fazla geliyor ve oyundan seni kickliyemiyorlar ama sen istediğini atabiliyosun..
ücretli sanırım silk gibi bide buna par averemem ama oynayamaz oldum

Forumdaki Bot Bölümleri gibi Burdada CA ile ilgili Hack Olaylarının Paylaşımının Yapılmasını Taleb Ediyorum :D
Kd Diye bişi Kalmadı valla kapıdan bacadan kafa cıkarmaya gelmiyor mavii haklı.

mavii demiş ki:
Beyler ben bıtkım usandım hep kickliyorlar hayatımda aimbot nedir bilmiyorum indirmedim kullanmadım ne odlugunuda bilmiyorum mavii hack imbot deyip kickliyorlar ya azevel girdigim 5 oyunun 4unde kicklendim yeter artık bunun bir çaresi yokmu?

Yukarı Alt