%99 da kaldı. 5. indirme denemem resmen inmiyor oyun ya 1 mb kala kalır mı indirmesi ????

yok kendi indirme programıyla indirdim. Zaten direk aklıma gelen oydu. uzantısı .kms olan dosyayı .exe yaptım yarısı geldi error verdi sildim gitti ama azimliyim 6. denememde olucak

sorunsuzca indirdim sorunsuzca kurdum...starta bastı.sağ alt köşede hack shield protec falan gibi işi dolmaya başladı az kalıyo dolmasına ve error veriyo:S neden

angela demiş ki:
sorunsuzca indirdim sorunsuzca kurdum...starta bastı.sağ alt köşede hack shield protec falan gibi işi dolmaya başladı az kalıyo dolmasına ve error veriyo:S neden
Bilgisayarını kapat aç tekrar dene istersen ..

Birde çıkan hatayı google yaz illaki çözümü vardır.

Büyük olasılıkla antivirüs'ün veya açık olan diğer bir programın onu engelliyordur. Veya hackshield dosyalarını indirirken bir hata olmuştur. Görmüyodur vb. hackshield klasöründeki tüm dosyaları sil yedeğini al yine de onları sil yeniden indirsin otomatik olarak

tamam pc ye res attım o sorun geçti id pw girme yerine geliyorum yazıyorum ok diyorum.serverla bağlantınız kesldi lütfen sonra deneyin diyor offf bi oynayamadım

Yukarı Alt