Askerler Dikkat!

Combat Arms Merkezinde fazlasıyla Gümüş ve Altın Kutular bulunmakta ve bunları sizlerin sadık hizmetleriniz karşılığında sizlere. Eğer bu görevleri kabul ederseniz, cömertçe ödüllendirileceksiniz.

Nasıl Katılırım:
Günlük görev ödüllerinizin üstüne bunları alacaksınız!

- Oturum Açma: Gümüş Kutu 1 Adet
- Günlük Görev Tamamlandığında: Altın Kutu 1 Adet

Günlük görev ödüllerinizin üstüne bunları alacaksınız!
(Altın Kutularla, 90 günlük G36E Valkyrie veya 90 M416 CQB kazanma şansınız var)

Olası Altın Kutu Ödülü 1: G36E Valkyrie

Açıklama: Özel yapım kamuflaj dizaynı ve her ortama uyum sağlayabilecek özel tim G36E versiyonu. Performansı G36E ile eşit düzeydedir.

Olası Altın Kutu Ödülü 2: M416 CQB (90 Günlük)

Açıklama: Daha kısa namlusu ve reflex nişanı, ayrıca yakın mesafe çatışmaları için ön tutus yeri ile M416 variyasyonudur.

Ayrıca, Gümüş ve Altın Kutulardan kazanabileceğiniz ödüller için aşağıda ki tabloyu inceleyin.

Bu bonus ödüller 22 Mayıs’dan 25 Haziran’a kadar 4 hafta boyunca verilecektir; o yüzden Combat Arms oynayarak Günlük Altın & Gümüş Kutu Etkinliğini kaçırmayın!

Takımı
Besiktas
Bende de bayağı bi kutular felan çıktı 19x olan var, Ruletten bişeyler kazandım ama anlamadım ne olduklarını :D

Bu mesaj AngeLicMoon rumuzlu uyeden alinti yapildi
AngeLicMoon demiş ki:
hacım şimdi ben kırmızı kutu çıkarttım 6x yazıyor napıcam bunu
Roulette den çıktıysa biriktir.(Oyun sonu veriyo)
Onun haricinde bilmiyorum

Bu mesaj Lenneth rumuzlu uyeden alinti yapildi
Lenneth demiş ki:
Bende de bayağı bi kutular felan çıktı 19x olan var, Ruletten bişeyler kazandım ama anlamadım ne olduklarını :D
Onunla ilgili rehber açacağım yakında

Yukarı Alt