Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Colin McRae Dirt 2 İzlenimlerim !

Yarın gidip satın alacağım ve deneyip izlenimlerimi sizlerle paylaşacağım.

oyunu satın aldım hemen başladım ve karşıma ilk olarak anahtar seçimi çıktı çok hoşuma gitti yarışa başlamanın ilk adımını atmış olduk.

ardından araba seçimine geçtik mitsubishi alacak parayi veriyorlar ama cimri oldugum icin rookies subaru ile yarisa cikayim ki parayi daha cabuk kazanip daha iyi araba alayim istedim.

ve gördüğünüz üzre kapattım gittim 1. oldum.

extraloob demiş ki:
oyun gerçekten muhteşem tadından yenmiyor ama kontroller bir o kadar zor ki cidden anlaşılır gibi değil ama sonradan düşündüm ben trafikte 150-160 gidince nasıl araca tutunuyorum burada bu hızla kaza yapıyoruzduvardan kazırlar bizi çok gerçekçi yapılmış bir olayda flashback video kaydı var ki tadından yenmiyor 4-5 kamera görüntüsünden muhteşem yaptığınız kazayı kayıta alıp onu düzenleyebiliyorsunuz cidden o muhteşem olmuş bir video yaptım 5gb tuttu ham hali, sözün sözü oyunu kaçırmadan gidip satın alın diyorum :muck:

Quxera

Bilgiliyim
Abi , izlenimlerinin yanında grafik bakımındanda bi bakarmısın ?
Merak ediyorum , oynanabilirlik ve grafik çok önemli benim için.
iyi dersen deniyicem.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Quxera demiş ki:
Abi , izlenimlerinin yanında grafik bakımındanda bi bakarmısın ?
Merak ediyorum , oynanabilirlik ve grafik çok önemli benim için.
iyi dersen deniyicem.

tamamdır yarın gidip alayım ondan sonra güzelce izlenimlerimi aktaracağım, bende heyecanlıyım :starving:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
extraloob demiş ki:
Colin McRae Dirt 2 İzlenimlerim !

Yarın gidip satın alacağım ve deneyip izlenimlerimi sizlerle paylaşacağım.

oyunu satın aldım hemen başladım ve karşıma ilk olarak anahtar seçimi çıktı çok hoşuma gitti yarışa başlamanın ilk adımını atmış olduk.

ardından araba seçimine geçtik mitsubishi alacak parayi veriyorlar ama cimri oldugum icin rookies subaru ile yarisa cikayim ki parayi daha cabuk kazanip daha iyi araba alayim istedim.

ve gördüğünüz üzre kapattım gittim 1. oldum.

extraloob demiş ki:
oyun gerçekten muhteşem tadından yenmiyor ama kontroller bir o kadar zor ki cidden anlaşılır gibi değil ama sonradan düşündüm ben trafikte 150-160 gidince nasıl araca tutunuyorum burada bu hızla kaza yapıyoruzduvardan kazırlar bizi çok gerçekçi yapılmış bir olayda flashback video kaydı var ki tadından yenmiyor 4-5 kamera görüntüsünden muhteşem yaptığınız kazayı kayıta alıp onu düzenleyebiliyorsunuz cidden o muhteşem olmuş bir video yaptım 5gb tuttu ham hali, sözün sözü oyunu kaçırmadan gidip satın alın diyorum :muck:

/ Güncel

Travis seni arıyor cevap versemmi vermesemmi diye düşünüyorum telefonu açınca süper yarış moduna dalıyorsun sürekli kayıt halinde F1 basınca tekrar alıyor bence son zamanların en iyi yarışı oyunu.

ps : Rahmetlenin ardında iyi iş çıkarmışlar. :buddha:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hacım gerçekten 30dk oynadım da tadı damağımda kaldı şu site işleri bitsin gece 02de yayına girerim biraz ortalığı toza dumana katmam lazım biz doğuştan ralliciyiz colin mcrae ilk oyunundan beri oynarım ben ahahahaa :P

BaSoryong

Buralıyım
Cafede Oynuyorduk yercekten zevkli bir oyun ama cok sık oynayınca beni sıkıyordu sizi bilemem tabi

Yukarı Alt