Arkdaşlar char açcam prede çekcem ama kararsısım Cold-Lighting-heuksal mi Yoksa Fire-Cold-heuksal yapayım yoksa fire cold bow mu açayım diye düşünüyorum bana karakter yapılandırmayı bi anlatırmısınız mesela ben 1lvl heuksal ful str olcak 30 a kadar taxideydim diyelim.spler geldi hangilerini vereyim..

Takımı
Besiktas
Fire cold heuksal FTW.Neden dersen hem attack yüksek hemde defans :headbang:

Pacheon Fire Cold
Pacheon > Yüksek atak + Kritikal + Combolarla deli edersin
Fire > Imbue + Fiziksel Atak + Magic Defans
Cold > Fiziksel Defans + Snow (%20 yeterli)
Hız mı ? Bence Güzel bir char olur hızı kim ne yapsın lazım oldukça drug alırsın...Kasılması çok zevklidir..

yani str garment cold fire heuksal diyorsun ama koşma ve kayma önemli değilmi heuksal açık olcak hp fazla olcak bence cold yerine light versem mantıklımı olur.

tim3lord demiş ki:
yani str garment cold fire heuksal diyorsun ama koşma ve kayma önemli değilmi heuksal açık olcak hp fazla olcak bence cold yerine light versem mantıklımı olur.
Bak Bow mu Glavie mi ?
Cold açmayacaksan light yapacaksan Fire maxla ki mag defans bol olsun.Pro set çek.
Yok Cold açarsan Garment giydir ki charına cold gerçekten aranan bi mastery oldu.

Haa koşma ve kayma mı ? önemli ama Herkes en iyi olmak istiyor..Kolay değil ki sosun set ceksen cold yerine light açsan zevkini çıkarsan.

Yukarı Alt