Arkadaşlar sunworldun en az %70 i nuker. Bu bir gerçek. Herkes buz-elektrik nuker yapıyor? Neden ? Phy dfs olsun die tabiki peki bu size sadece str lerden yarar sağlıcak. Ya diğer nukerler hele hele mag defansı açılmış ateş-elektrik nukerler? Onlara karşı phy defansını mı kullancanıs ? Kimi kandırıyorsunuz en iyi nuker fire-light tır.Şimdi şölebi itiraz cıkıcak ya ben 2 set duzerim biri armor yada pro bi garment str ye armor inte garment böle giderim ? Peki bunu sade sizmi yapabiliyorsunuz ateş-elektrikçiler bunu yaparsa garment ustune bi mag dfns ? sana netcen ona coldun az vuran nukesiyle ? Bunları bir düşünün lütfen.
Gelelim başka konu nukerin garment giymesi: Arkadaşlar oyundaki mobların % 75 phy vurur yalansa yalan diyin tmm tam rakam deil 70 de olabilir 80 de ama 70 in altına inmez. Ah be arkadaşım full intsin garment giyip o cana nie 1.5 kat fazla vurdurtuyon 90 dan sora giy ama 40 ta 60 ta garmentla kasma.

Sen şimdi burada cold-light nukerlere ve 80 lvl altında garment giyen nukerlere laf mı sokuyon? Ben anlayamadım karışık... Biraz açmalısın...

Nukerler pek Sağlam olmuyor bicheon yada heuksal açmazsanız pek sağlam olamazsınız helede full int seniz kesinlikle bic yada heuksal açmanız gerekir ama lagda bic açılmaz o yüzden heuksal

yemin ediyom bu adam çakmıyor bişiden :D
Cold-Light-Bicheon nuker 4ever :)
Sen diyorsunki önüne fire nuker gelsin keser.Eh be abicim sen light cold + garment + snow karşında light fire nuker dayanacağınımı söylüyorsun la yatır batırlarla sana fire nuker ne yapabilir bide snown içinde.

Siz Sro oynamayı biliyormusunuz:):):) Arkadaşlar Öncelikle Nuker kasıcak ve pwp de çok saglam ve indirici damage ler vurabilmek için 8:1 ayarlamak lazım charı sonra fire-cold-heuksal yapıp heuksal ın stun ve cold un phy def ını açmanız gerekir sonrasında sizin karşınızda hiç bir char duramaz taki setiniz full+5 pro olana kadar...

Yukarı Alt