cold blader mı fıre bladerımı secmelıyım? nedenınıde soyler mısınız

bence fire seç çünkü fire daha fazla damage vuruo cold sadece pwp job gibi şeylerde lasım olur ama charın sağlamsa saten cold a gerek yok Wink yinede kendi kararın daha önemli.... Wink

bence fire blader cold blade char ıcın gereksiz bence 8 degre itemli bi oyuncuda % 90 ihtimal freeze basılı olur cold blade bi charla donuramadıgın gıbı damage inde az olur hatta cold lvl ını dusuk tutup pacheon pasiive ve hawk summon serisi açılmalı bence atack arttırıyor çünkü fire imbue ye gelınce blade için birebir verdğin damage yüksek olur + division statü ye sokarsan karsındakını kacarı yok kesın kesersin

bence hic birsey secme abi oynama bile!! Rolling Eyes
bi suru konu war abi aynı seyle ilgli dolandırıp dolandırıp aynı konu gelio yazık yha..!
bi suru rehber war bak hosuna gideni aklına yatanı aç !
allah askına yapmayın artık :) sebepleryle adam tekrar sana yazarsa rehber yapmıs olur bi suru war zaten ... !! 1az daa fasla dkkatli oln arkadaslar!! Wink

ben en başta cold blade yapmıştım 72 lvl den sonra fireye döndüm nedeni;cold blade tamam donduruosun ama az dmage vuruosun + cold bladede comboyu yaptıgın zaman karsındaki adam donucak gibi oluo ardından blood blade forceyi yada herhangi bir yatrma skilini kullandıgında adam donarak yere yatıo sıra üstüne batırmaya gelio ama donarak yatmış olan birinin üstüne batırma skillerini kullanamıosun bence fire blade neden istiosan full damage ...

30 lwl a kadar fire git tek blade skillerinide ac 30 lwl den sonra elektrik ac 50 lwl getir 55 e kadar sp kas cold u yukselt 50 lwl yap ve hepsini max yap sonra hepsini aynı lwl e getirmeye calıs

ama ilk fire

TiM

rank8
ben fire blade kendı lvl'imde soslu carları güzelce 2 vs 1 de bile alıyorum ve kımdemış yavaşdıe 3 hafta oldu ve lvl 54 üm!
not:cold Olursan hem Çoook yavaş hep ezık Olursun ÇOOOk yer Azzzz vurursun!

Char zaten defans charı cold seçersen hayata yatmazsın 2 3 charla kapışa bilirsin ama 1 tanesini bile kesemezsin sonuçda onlar seni keser anlatmak istedigim Blader char defans charı cold seçersen full defans olur ama fire seçersen bi atack şansı olur 80 fram yap istersen colda açarsın :mrgreen:

Yukarı Alt