Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
- Resim Silinmiş.

ARKADAŞLAR RESİMDEDE GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ MULTİ CİLENT KULLANIYORUM VE YUKARIDA İP İLE İLGİLİ BİR SORUNUM WAR ŞİMDİ BEN 1. CHARI AÇARKEN HİÇ O RESİMDEKİ GİBİ GÖRÜLEN REDİRECT IP KISMINA TIKLAMADAN DİREK LAUNCH DİYORUM. VE 1. CHARLA OYUNA GİRDİKTEN SONRA 2. CHARLADA AYNI YÖNTEMLE OYUNA GİRİYORUM. FAKAT AKLIMA TAKILAN OLAY İŞTE BU 2. CHARI AÇARKEN BU REDİRECT IP KISMINA TIKLAYIP IP Yİ DEİŞTİRİMMİ YOKSA 2 CHARIDA REDİRECT IP SEÇENEPİNİ İŞARETLEMEDENMİ GİRİM AYRICA BU REDİRECT IP NE DEMEK OLUYOR ANLATIRSANIZ SEVİNİRİM. AYRICA BU REDİRECT IP YE TIKLAMADAN 2 CHARI AÇTIĞIMDA CHARLAR AYNI IP DE GÖZÜKMEZMİ? YANİ BAN TEHLİKESİ VAR DİME ??

2. CHARI AÇARKEN BU REDİRECT IP KISMINA TIKLAYIP IP Yİ DEİŞTİRİMMİ AKIL VERİN ŞAŞIRDIM KALDI :cry:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
nonamex demiş ki:
Başlığı küçült + Mesajı küçük harflerle yaz
sitede yeni olduğum için meruz görsen ve bunu hatırlatacağına mesajıma cvp versen sitede yeniyim acemilik işte

K-orn demiş ki:
nonamex demiş ki:
sitede yeni olduğum için meruz görsen ve bunu hatırlatacağına mesajıma cvp versen sitede yeniyim acemilik işte
Her siteye yeni üye olan ben acemiyim deyip kural dışı birşey yapsa sitede düzen kalmazdı :roll:

(Bu arada Foruma Hoşgeldin :beer: )

Redirect ip yapmana gerek yok. Redirect ip agbot uyumluluğu içindir :oldie:

nonamex demiş ki:
K-orn demiş ki:
nonamex demiş ki:
Her siteye yeni üye olan ben acemiyim deyip kural dışı birşey yapsa sitede düzen kalmazdı :roll:

(Bu arada Foruma Hoşgeldin :beer: )

Redirect ip yapmana gerek yok. Redirect ip agbot uyumluluğu içindir :oldie:
Teşekkür ederim hemen düzeltiyorum :beer:

başlığı birdaha büyük harflerle yazmazsan sevinirim. Ayrıca foruma hoşgeldin.

Cevap verilmiş ^^

verildimi bilmiyorum ama agbotla girmek için agbotlu charad işaretlicezmi ipyi ?

evet.

Konu, tarafımdan forum kurallarına uyulmamaktan kilitlenmiş, kullanıcıya, sözlü olarak uyarılmasına rağmen birşey yapmadığından dolayı uyarıı verilmiştir.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt