Arkadaşlar biri bana lütfen yardım etsin şöyle bir sorunum var carımın gizli sorusunu unutmuştum bir cok deneme yaptım bulamadım geçen gece yine denerken birden aklıma gelir gibi oldu girdim kabul etti sorun burdan sonra başlıyor : kabul etti etmesinede pw mide kimse bilmediği için sevindim ve şifremi değiştirmeden iptal dedim çıktım ve joymax dan çıkış yaptım tekrar girdiğim defalarca denememe rahmen ''girdiğiniz bilgi geçersizdir'' dedi halbuki gs min o olduğundan eminim %100 hadiiii bunu geçtik dün gece bir diğer carımında gizlisini unttuğum için onuda sürekli deniyordum oda dün gece aklıma gedi ve giriş yaptım kabul etti hemen kendimden bile şüphe ettiğim için bu sefer hemen not kağıdını açıp olduğu gibi gs yi yazdım kiii zaten gs aklıma gelmiş o olduğunu biliyorum ve yine değiştirmeden iptal dedim çıkış giriş yaptım bide ne göreyim bundada aynı hata ''girdiğiniz bilgi geçersizdir'' ben bu işi anlamadım gitti şimdi bikaçınız büyük harf küçük harf yapmışındır vsss şeyler söyliycektir alakası yok zaten aynısıyla giriş yaptım daha önce şimdi aklıma birtek şu geliyor gs yi bulmak için ikisindede bir cok deneme yaptım ve ikisindede buldukdan sonra şifre değişikliği yapmadan iptal dedim bunla bi ilgisi olabilirmi bana ne yapmamı öneriyorsunuz lütfen bilgi sahibi biri bana yardımcı olsun saygılar

arkadaşım böyle düşünmekte haklısın ama zaten gs mi hatırladıktan sonra o olduğundan eminim insan buldukdan sonra şifreyi kimse bilmiyorsa değiştirme gereği duymaz sanki bende öyle yaptım

Yukarı Alt