- Resim Silinmiş.

Resimdeki hatayı alıyorum.Son data-media-sro_client-particles var..2 saat önceye kadar sorun yoktu.dc verdi çıktım 1 saat sonra tekrar gireyim dedim bu ekranla karşılaşıyorum.bi server'a tıkladığımdada resimdeki ufak hata ekranı geliyor.baştan yükledim,modeme reset attım,pc'ye reset attım yok düzelmiyor....Nettede herhangi bir sorun yok
Sizce sorun ne olabilir,ne yapmalıyım? :think:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
sanırım evet birkaç arkadaşımda aynı hatayı alıyormuş sonradan anladım...neden olduki şindi ya :/

gayet normal bir hata yeni updateyi indir serverler açıldı

Brown demiş ki:
ya güzelim şöyle abuk subuk yorumları yazmayın rica ediyorum.yazdığımı okursan zaten anlarsın en son dosyaları indirdiğimi.O kadar bizde biliyoruz son uptade'leri vb.Oyunda genel bir sorun var database'te ve kapanmış az önce öğrendim update ile alakası yok yani.Topic içeriğini okursan anlarsın post atmadan önce!ecsro'nun resmi sitesi dahil kapanmış

TheRage demiş ki:
Brown demiş ki:
ya güzelim şöyle abuk subuk yorumları yazmayın rica ediyorum.yazdığımı okursan zaten anlarsın en son dosyaları indirdiğimi.O kadar bizde biliyoruz son uptade'leri vb.Oyunda genel bir sorun var database'te ve kapanmış az önce öğrendim update ile alakası yok yani.Topic içeriğini okursan anlarsın post atmadan önce
kusura bakma swsro vip sandım :S

Yukarı Alt