arkadaslar sılkroad eu yu yukledım update ettım oyuna gırdım sonra pc kasmaya basladı cıktım sonra bıdaha gırıım dedım runtıme error vermeye basladı bunu bı kac kez tekrarladım hep aynı hata lutfen yardım

launcherı acamıo kı zatı 256 ramle en dusukte oynamak zorunda kalıorum buda olmuor her cıkısta bastan da yuklenmes kı sabır kupumuyuz bız :lol:

valla benım donanımlarımın hıc bırının surucusu yuklu deıl :lol: ekran kartı nvidia dıe gosterıo ama surucuyu hıc yuklemedım bıde benım nvıdıa mx serıes ama sıtesınde sadece fx var bu kacındı serıye gırıo bılıormusun eger bılırsen sevınırım :lol: bıde ses kartı zatı olmuo ama ondan kaynaklanırmı bılmıom bıde hala coklu ortam vıdeo ve ses denetleyıcılerı yuklenmedı nası bulucam bılmıorumda bıde su dosyada C:\WINDOWS\Prefetch sro ıle ılgılı seler buldum sılersem duzelırmı yada patlarmıyım ?

bı de sılk road turkcemı oldu acaba o dedıın en bastakı ayarlarda launcherdekı dıl secımınde var da ??

DragonMaster demiş ki:
bıde ses kartı zatı olmuo ama ondan kaynaklanırmı bılmıom bıde hala coklu ortam vıdeo ve ses denetleyıcılerı yuklenmedı nası bulucam bılmıorumda bıde su dosyada C:\WINDOWS\Prefetch sro ıle ılgılı seler buldum sılersem duzelırmı yada patlarmıyım ?
onları ellemene gerek yok sen benim dediğimi yap birde öyle dene extraokk

Yukarı Alt