ArkadasLar Town'da Tüm Ayarları Ayarlı oLduqu Halde, Gideceqi Yeri NasıL Ayarlıyoruz, iLk Defa Kullanıyorumda, Tbot'ta Güzel bi uyquLamaydı, NsıL ayaRlıcaz Acele Cevap Lütfen, Çünkü Çarı Bırakıp Maça Gidecem extrabeer

Loop all bot Activity Secenegini İşaretle Şehirden Çıkar Wink Yeri:Auto Training Sekmesinde Sag alt köşede

Eğer kasma yerine nasıl gideceğini soruyorsan. Kasma yerine kendin gideceksin nerede kasmasını istiyorsan. Yukarıda bir sekmede tam adını hatırlamıyorum loop olabilir belki sol üst köşede current area die bi yer var oraya basıcaksın. Sonra kasıcaksın güzel güzel(:

ferro10 demiş ki:
Eğer kasma yerine nasıl gideceğini soruyorsan. Kasma yerine kendin gideceksin nerede kasmasını istiyorsan. Yukarıda bir sekmede tam adını hatırlamıyorum loop olabilir belki sol üst köşede current area die bi yer var oraya basıcaksın. Sonra kasıcaksın güzel güzel(:
yok kardeşim kasması sorun değiL :) Kastıktan Sonra Towndan Tekrar hiçbişeye basMadan, Aynı Yere NasıL Gidicek onu Sormustm.

gscihan demiş ki:
Loop all bot Activity Secenegini İşaretle Şehirden Çıkar Wink Yeri:Auto Training Sekmesinde Sag alt köşede
hımm peki bakıyorum hemen, bunu yaptıktan Sonra, Potuunu Repair'nde kendi yapar Dİmi? Onuda yapmıyorda.

MaNiFeSt0 demiş ki:
gscihan demiş ki:
hımm peki bakıyorum hemen, bunu yaptıktan Sonra, Potuunu Repair'nde kendi yapar Dİmi? Onuda yapmıyorda.
Loop All Bot Activity dersen ne var ne yok yapar sen yorulma Wink

xglspyxgl demiş ki:
MaNiFeSt0 demiş ki:
gscihan demiş ki:
Loop All Bot Activity dersen ne var ne yok yapar sen yorulma Wink
yaPmadı, yoruLuyorum Sad Hocam, Yokmu bunu ßiLen ? Cok Lazım, Bi Abim Var O Dedi Sil Yeniden yüKLe Düzelir Dedi Simdi Onu Denicem :S

Öncelikle charı kascan bölgeye götürüp home tuşuna bascaksın üstteli Loop seçeneğinin altında "current area" seçeneği var onu tıklayıp save setting yapcaksın. Bot yolu kendisi buluyor hemde en kestirme yoldan :lol:

Yukarı Alt