Selam arkadaslar bir kac günden beri bilgisayarım acılıp kapandıkdan sonra hic görmedigim bi hata veriyor AVG de virüs buluyor hatta.. Hatada söyle bisey yazıyor "C:\WINDOWS\system32\PAC.EXE" burayı gösteremedigini,gerekli izinlerin olmadıgını felan yazıyor.Bilgisayar her acılıp kapandıgında aynı hatayı veriyor.Acaba keylogger felanmı yedim ? Sad Kafayı yemek üzereyim lütfen bi yardım edin Embarassed Crying or Very sad

iste bu da hatanın resmi..

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Dr.Hemlock

Tanınıyorum
sanırım o pac.exe dosyası başlangıca atmış kendini ama avg onu bulup karantinaya aldığından ya da kullanımını yasakladığından herneyse işte böyle bir mesaj alıyorsun anladığım kadarıyla.

bu vb tabanlı bir torajan sanırım.

başlat-çalıştır-msconfig yazıp çalıştır ve başlangız bölmesinde pac.exe yi bulup silmeyi dene.Ardından bilgisayarı güvenli kipte başlatıp güncellenmiş bir antivirüs yada antispayla tara.Umarım problemini çözer.Ama sen illa ki kafamda soru işaretleri kalacak diyorsan format çekebilir şifrelerim çalındımı acaba kuşkusu içindeysen de format çektikten sonra bütün şifrelerini yenileyebilirsin sana kalmış.

Yukarı Alt