Arkadaşlar bakın bugün patch geldi bota giremedim starta tıklıyordum oyun gelmiyordu bende bu siteden indirdim 1.96 yı ve orjinal sro clientinide indirdim ondan sonra hata vermeye başladı hep sorunsuz çalışıyordu ne yaptıysam düzelmedi hatanın adı böyle

cant create file transfer manager!
Maybe pack file corrupted or someone is already accesing it now...try a few minutes later

3 saatir bekliyorum 240 kredı almıstım aylığa çevirdim daha yeni süresi gidiyor yardım edin :(:(:(:(:(:(:(

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
manuel patch linki var sitemizde oradan oyunu kurabilirsin ^^

tamam extra abi saol ben oyunun yeni çıkan patciini indirmemişim launcherden ne kadar salakça bişey dimi :D 3 saat bekledim o kadar oyna botla girmeye alışa alışa launcheri unuttum :D hatta ben imbue olarak ice river force 1 az mana gitsin diye basıyom kasarken el yakmayı açtım soul fire forceyi 1 kere bile basmamışımdır... bottan çıktığım yokki :D sigaradan kötü bu bot elle oynamak istemiyorum pvp bile yapmıyorum

emeqLi_b0w demiş ki:
tamam extra abi saol ben oyunun yeni çıkan patciini indirmemişim launcherden ne kadar salakça bişey dimi :D 3 saat bekledim o kadar oyna botla girmeye alışa alışa launcheri unuttum :D hatta ben imbue olarak ice river force 1 az mana gitsin diye basıyom kasarken el yakmayı açtım soul fire forceyi 1 kere bile basmamışımdır... bottan çıktığım yokki :D sigaradan kötü bu bot elle oynamak istemiyorum pvp bile yapmıyorum
sana özgü bişey değil senin yaptıklarını coğu sro oynayıcısı yapıyor.zaten bu oyun bağımlılık yapıyor. SRO bile bile tutsaklıktır.

Yukarı Alt