arkadaşlar sro acılmıyor bende stard gelmıyor
- Resim Silinmiş.
bu uyarı gelıyo tamam dıyorum acılıyo ama start gelmıyo 4-5 defa sıldım yukledım format attım yınede olmadı 3 gundur acılmıyo lutfen yardım extralop yardım edersennız cok sevınırım

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
ya arkadaşalr yardım edebılecek bırısı yokmu koskoca extraloob da lütfen ya delircem 4 gun oldu hala acılmadı oyun

şuandada gırebılıyomusun bende 5 . gun oldu ama hala acılmadı cözum bulursan bana da sölermısın

denedım ama olmadı ve sılk roadı yenıden ındırmeyı denedım ama sroda ınmıyo sıtesıne gırdım o küçük dosyalı ındırme programını ındırdım actım ama sroyu ındırmıyo :(offff offf

NiGHTMaRe

Aileden
stard gelmez zati start gelir :P
Sorununun cevabı;
Launcher'i kapa. silkroadonline.net'e gir.5 dk dolaş sonra launcher'i aç.Sorun ortadan kalkacaktır 8)

hiç biri olmuyor emin olun :D ben tüm yöntemleri denedim.tekrar kurdum oldu loaderla çift char girdim sonra yine aynı hatayı almaya başladım.galiba loaderdan oluyour benm pc de

Hayta35

Bilgiliyim
salı gününü beklıyon silkroadı silin uptaden sonra tekrar yükleyın sorun kalmıcaktır..

arkadaşlar şuan sroyu yukledım tekrardan ama ıne aynı yıne anı bıktım artık sorun ne anlamaıyorum update lı sroyu yukuyoru ondada aynı hatayı verıyo

Yukarı Alt