Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
Beyler 14557752458 tan account alıyosunuz sonra oyun lagtan geçilmio afedersiniz de almak isteyen uykusundan feragat edip sabah kalkıp alsın öyle alıp herkese dağıtmayın lütfen

NOT: O herkesden account isteyen de ben değilim arkadaş benim accountumdan girip istmiş nerden bilebilirdim ama Crying or Very sad

kardeş sen oynuyorusan diğerlerininde oynamak hakkı çok lag azalsın istiyorsan bize bi iylik yap sen çık!

Herkesin sabahın 6sında kalkacak durumu olamayabilir

Mesela annesi izin vermez veya herhangi bir sağlık problemi vardır yada evinde internet yoktur internet cafeden giriyordur.

Bu yazıyı yazmadan bunlarıda bir düşünseydin Wink

ya beyler neden anlamıyorsunuz site çalışmıyor. 6 değil 16 da bile girseniz yok yok yok kaç geceden beri uğraşıyom alınmıyor. site hep kapalı. ingilizlerin sitesinde okuduğum yazıda site geçici olarak kapatılmışltır dediler. hala bi sürü topic açılıyooo. modlar lütfen su konuyla ilgilenin artık Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Jacabo demiş ki:
ya beyler neden anlamıyorsunuz site çalışmıyor. 6 değil 16 da bile girseniz yok yok yok kaç geceden beri uğraşıyom alınmıyor. site hep kapalı. ingilizlerin sitesinde okuduğum yazıda site geçici olarak kapatılmışltır dediler. hala bi sürü topic açılıyooo. modlar lütfen su konuyla ilgilenin artık Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Hadi Ya?

Her Önüne Gelen Bir Şey Söylüyor

Bende Çıkar Derim Yarın Saat 2.30 Da Açılacak Hiç Kimsenin Bir Halt Bildiği Yok Adamlar Kendi Forumlarında Dahi Açıkladıkları Saatlere Uymuyorlar ...

Kemalist demiş ki:
Jacabo demiş ki:
Hadi Ya?

Her Önüne Gelen Bir Şey Söylüyor

Bende Çıkar Derim Yarın Saat 2.30 Da Açılacak Hiç Kimsenin Bir Halt Bildiği Yok Adamlar Kendi Forumlarında Dahi Açıkladıkları Saatlere Uymuyorlar ...
kimse anlamıyoki işte herkes topic açıyo. kemalist elinde fazla acc varsa bana ö.m. den bi tane göndersene çok merak ettim oyunu bi girip bakıcam mucX mucX mucX

Yukarı Alt