Server
Flora
Takımı
Galatasaray
COINS NEDİR NEREDEN DÜŞER NE İŞE YARAR

Dikkat edilecek 2 nokta var 100-104 lvl Firavu'nun Mezarlığı, 105-110 Tapınaktan düşerler.

Son düzenleme:
Server
Assos
Takımı
Besiktas
Anlamadıgım itemde Price 4,999,000 yazıyor yani 5m 'e de alınıyor mu bu itemler ?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
5m + 40 silver coins + 30 gold coins

gibi iteme göre coins verilecek kısacası öyle kolay iş değil psikopata bağlamak lazım pre plus ile günde 5 kere girsen 10 saat eder hepsinde 1 tane silver düşse 8 günde silver toplarsın 8 günde de gold toplarsın yani bir itemi max. şans ile 20 günde kazanabileceksin 6 item var 120 gün en max. şans ile kısacası tüm set 4 ay ile başlar süresiz gider :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
|GM| Militanz demiş ki:
Gerçekten güzel anlatım olmuş

Ellerine Sağlık okan abi :muck:

Teşekkürler canımcım işimiz görevimiz bilgilendirmek oyunu çözüp tüm siz oyun severlere güzelce anlatmaktır ^^

dün içeri ikinci girişimizde sırayla her odaya girip buldugumuz tüm uniqueleri kestik. hatırladıgım kadarıyla 5-6 tane kestik. sonuncusunu kestıkten sonra bir adet coin verdi o da ptde bi arkadaşa gitti, eger boyle cok az dusecekse bayagı uzun zaman alır o ıtemlerı toplamak, birde normal yaratıktan dusen ıtemle kombınasyonlu gıyılmeyecek onlar. onu gıymek ısteyen tum setını almalı ki giyebilsin dimi?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
BaZinGa demiş ki:
dün içeri ikinci girişimizde sırayla her odaya girip buldugumuz tüm uniqueleri kestik. hatırladıgım kadarıyla 5-6 tane kestik. sonuncusunu kestıkten sonra bir adet coin verdi o da ptde bi arkadaşa gitti, eger boyle cok az dusecekse bayagı uzun zaman alır o ıtemlerı toplamak, birde normal yaratıktan dusen ıtemle kombınasyonlu gıyılmeyecek onlar. onu gıymek ısteyen tum setını almalı ki giyebilsin dimi?

eu - ch alıp giyebilecek 3 tür giysi modeli var ve parçaları tek tek giyebileceğiz :muck:

yav ben anlamadım şimdi 109 level silah geldi mi gelmedi mi ? bide lucky powder yok 101 bowa + basamıyorum :(

evet +3 bastım bıraktım kasıyorum öle ^^ 109 level silah yok mu şimdi öyle bi söylenti var aydınlatırmısınız ?

Koelschh

Öğreniyorum
Psikopatlara yonelik yapmislar legend 5 i 8O
ama urasan insan son seti düzer tabi bunlar pre plusa bakar 3 kez fazla girme sansi veriyor :detective:

Yukarı Alt