1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

CodeGear Delphi for PHP 1.0.1.414


 1. Narqotic

  Narqotic rank8

  Kayıt:
  22 Nisan 2007
  Mesajlar:
  1.359
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Meslek:
  !!!
  Şehir:
  BeN SeNiN CaNıN İçİN ÖmRüMü BiR KiBRiTiN KaBıNDa T

  CodeGear Delphi for PHP 1.0.1.414

  - Resim Silinmiş.


  Delphi 2007 ile artık kullanıcılar hem Microsoft Windows Vista Aero arayüzlerini destekleyen zengin Client uygulamalarını, hem de AJAX tabanlı Web uygulamalarını hızlı ve kolay bir şekilde geliştirebilecekler. Delphi 2007 for Win32, içerdigi yeni DBX 4 veritabanı mimarisi ile Microsoft SQL Server, CodeGear InterBase, MySQL ve Oracle gibi günümüzün en popüler Veritabanı Yönetim Sistemleri’nin (RDBMS) en güncel versiyonlarına da destek vermektedir.

  Hem Windows XP hem de Vista uyumlu yeni Delphi versiyonu, bu özelliği ile kullanıcıların eski sistemlerinin desteğinden güç alarak Microsoft’un yeni işletim sistemine yönelik uygulama geliştirmeye başlamalarını hızlandırıyor

  Delphi® for PHP revolutionizes PHP web development with Delphi’s proven visual Rapid Application Development (RAD) approach for accelerated visual PHP web development. Delphi for PHP is the fast and easy way to build robust PHP web applications.

  Many web developers today use PHP to develop portal frameworks, forums, and web applications because PHP allows them to create dynamic web applications with solid database connectivity. However, PHP web development has been stymied by the lack of a powerful RAD visual development environment. The existence of an active and vital open source PHP ecosystem with myriad of open source components and options makes the need for an integrated RAD development environment even more critical.


  Başka Yerde Yok.


  http://rapidshare.com/files/23622486/CodeGear.Delphi.for.PHP.v1.0.1.414.WinALL.Cracked-NGEN.zip
   
  Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 13 Şubat 2017