Silkroad altında araştırılan genel konuların kısayolu olsa güzel olur diye düşünüyorum. Örnek olarak sp farm konuları, karakter yapılandırmaları, Polgara'nın açtığı +7 dersi adlı konu tarzında.

extraloob demiş ki:
hardcore demiş ki:
v6.0 çıkıyor direk.
.1 .2 .3 çıkmadan,v6 çıkıyor.:mrgreen:
Komik olanda o..lol

cahillik çok kötü birşey gerçekten hayatta ne kadar geniş alanlara ulaşırsan o kadar çok bilgiye sahip olursun sana abi tavsiyesi.

gelelim salak ve cahilce verdiğin yoruma ve benim sana vereceğim cevaplarıma :
1) hernagibir marka otomobil mesela BMW 3.20i bu aracın kod numarasını biliyormusun yukarıda ki mesajında ki cahillikten anlaşılan bilmiyorsun ben yazayım 8870 peki neden 8870 biliyormusun nereden bileceksin ki, onu da ben yazayım proje 1.0 ile başlatılmış ve 8870 ile sonlanıp satışa sunulmuştur.
2) program sürümleri v1.0 ile başlar di mi ama firma tutar 2.0beta diye yayına sunar nerede 1.1-1.2.... yok çünki onlar proje aşamasındaydı.

neyse cahilliğinden birşeyi de ben silebildiysem ne mutlu bana 8)
Bugüne kadar bu version değişikliklerini kim yaptı?
Siz mi yaptınız? xD

hardcore demiş ki:
extraloob demiş ki:
hardcore demiş ki:
v6.0 çıkıyor direk.
Komik olanda o..lol

cahillik çok kötü birşey gerçekten hayatta ne kadar geniş alanlara ulaşırsan o kadar çok bilgiye sahip olursun sana abi tavsiyesi.

1) hernagibir marka otomobil mesela BMW 3.20i bu aracın kod numarasını biliyormusun yukarıda ki mesajında ki cahillikten anlaşılan bilmiyorsun ben yazayım 8870 peki neden 8870 biliyormusun nereden bileceksin ki, onu da ben yazayım proje 1.0 ile başlatılmış ve 8870 ile sonlanıp satışa sunulmuştur.
2) program sürümleri v1.0 ile başlar di mi ama firma tutar 2.0beta diye yayına sunar nerede 1.1-1.2.... yok çünki onlar proje aşamasındaydı.

Siz mi yaptınız? xD
nere gitsen mide bulandırıyon hard :D şakacı cocuk :D

Miğde bulandırdığım için kendimle gurur duyuyorum.
- Şakacı çocuğum dimi. xD

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hardcore demiş ki:
extraloob demiş ki:
hardcore demiş ki:
v6.0 çıkıyor direk.
Komik olanda o..lol

Siz mi yaptınız? xD

bugüne kadar seni hep ciddiye aldım hatta o da yetmedi ayrı bir saygı duydum ama bugün harbiden çok gözümden düştün belki umurunda olmayacak ama ben gene de içimden geçenleri yazayım bilgin olsun.

kuzum şakamısın sen v1.0 ile başladık ve v6.0 olduk diyorum ilk mesajda halen siz mi yaptınız diyorsun yok parayı bastık bir firmaya yaptırdık tabi ki biz yaptık 8)

Bence girişte silkroad olucak normal oyun gibi sonra ordan seçeneklerle giricez ?

Ben önceden yazılanlan fikirleri söylemiycem kafama yatmayanları da eleştircem
1-)temanın arka planı bence siyah olmalı.Bu renklerde güzel ama siyah bence arka plana siyah daha çok uyar
2-)bence bi de serverlerin dolumu boş mu olduğu sürekli güncel olarak bir bölümde yer almalı aynı rev6 daki gibi.Belki server daki kişi sayısı tam anında verilemez ama hiç olmazsa millet sabah pc yi açtığında bi server ların durumuna göz atabilir.Bence çok güzel olur
3-)müzik bence olmamalı.Hem kasar hem de yepyeni bir fon müziği olmalı veya silkroad fon müziği de olabilir.Hemde sabahtan akşama kadar bu sitede olanlar aynı fon müziğini dinleyemezler.Çeşit çeşit olmalı.Ayrıca beğenen olur beğenmeyen olur

Spiral demiş ki:
hardcore's status is offline when he backs, i think he gonna reply :P
-Thanks for your reply, my brother.
Saygı, karşıdaki insanın duyduğu sevgiden ibarettir.
Bu siteye üye olma amacım,muhabbet ve birkaç insana ders vermek amaçlıydı.
Ancak amacımı layıkı ile yerine getirdiğimi düşünerek,köşeme çekiliyorum.
Her ayrılık,bir başlangıçtır.
Umarım sitenizi ayakta tutarken, içinde bulunan insanların ne kadar ciddi olduklarını dikkate alırsınız.
@extraloob,ben cahil bir insan olsaydım sen beni dikkate almazdın.
Kendi içinden, kendini vuruyorsun. :muck:
-Umarım bu sözlerimide ciddiye alırsın.
Cya...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
walla kuzum ben kimseyi ciddiye almam bildiğim gibi davranırım umurumda değil kimse ama sen ustanın dediğini yap yaptığını yapma, laf ebeliği de yapmayı sevmem sen bana ben sana tavsiyeyle sohbet de dönmez takıl kafana göre ben kalbi açık bir insanım içimdekini direk yazar geçerim üzerinde durma sen ^^

Kod:
extraloob says; bugüne kadar seni hep ciddiye aldım hatta o da yetmedi ayrı bir saygı duydum ama bugün harbiden çok gözümden düştün belki umurunda olmayacak ama ben gene de içimden geçenleri yazayım bilgin olsun.
Kusura bakma ama,o vakit sen kendi içinde çelişkiye kapılıyorsun.
Ben takılıyorum kafama göre. 8)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
illa zorlayacaksın beni yazmaya kuzum geldin topicte saçmaladın v6.0da neymiş en çok ona güldüm dedin bende sen cahilsin bir proje nasıl işler anlattım o da yetmedi örneklerle üşenmedim sundum sonrasında geldin yok beni ciddiye alıyorsun yok kendini vurdun diyorsun ben seni vuracak olsam midende koca bir delik açarım kafanı kaldır yukarıya bak high score da kimin adı yazıyor :wink1:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Crisis demiş ki:
az reklam,no flash,hafiften müzik süper olur :mrgreen:
istek olarak güzel ama geçim kaynağımız reklamken bunu yazman büyük hata sen reklamsız TV gördün mü hiç :D
reklamın kalitelisi ise flash ile olur :D
müzik olacaktı herşeyi hazır flashı yapıldı script yazıldı şiir gibi çalışıyor lakin uygulamaya koymayacağım,
çünki sitede çok zaman geçirecek herkes ve müzik herkese hoş gelmeye biliri hoş on-off var ama gereksiz gibi geldi.

extraloob demiş ki:
Crisis demiş ki:
az reklam,no flash,hafiften müzik süper olur :mrgreen:
istek olarak güzel ama geçim kaynağımız reklamken bunu yazman büyük hata sen reklamsız TV gördün mü hiç :D
reklamın kalitelisi ise flash ile olur :D
müzik olacaktı herşeyi hazır flashı yapıldı script yazıldı şiir gibi çalışıyor lakin uygulamaya koymayacağım,
çünki sitede çok zaman geçirecek herkes ve müzik herkese hoş gelmeye biliri hoş on-off var ama gereksiz gibi geldi.
reklamlar banner türü olsun o zaman =) su siteyi acdıgımızda ekrana ayrıyeten fırlayan bir reklam varya ona acayip kıl oluyorum :D

Yukarı Alt