Sitenin sadece anasayfasını mı değiştireceksiniz?
Yoksa,sitenin forum sayfasınıda mı değiştireceksiniz?

Devletimize, milletimize ve extraloob halkına hayırlı ossun.... sülayman emmiye hatce teyzeye hayrettin enişteye ve ailesine burdan selam ediyom :D hangi kanal, saat kaçta tv de oluruz :D

>>>>>>>>>>> http://www.extraloob.com <<<<<<<<<<<​
- Resim Silinmiş.​

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
chat odası kurulamazmı caba sıteye guzel bı tartısma platformu olur hem oyun hakkında bılınmeyenlerı anında ogrenır oretır tartısırız nasıl olur acaba

Spare_

Bilgiliyim
xtollgax demiş ki:
chat odası kurulamazmı caba sıteye guzel bı tartısma platformu olur hem oyun hakkında bılınmeyenlerı anında ogrenır oretır tartısırız nasıl olur acaba
Onun için ayrı bir script gerekir, ayrıca forum veritabanı'nın bu script'e uyumlu olması gerekir. V6.0'da bu özellik yok sanırım. Diğer güncellemelerde belki gelebilir. :popcorn:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
hardcore demiş ki:
v6.0 çıkıyor direk.
.1 .2 .3 çıkmadan,v6 çıkıyor.:mrgreen:
Komik olanda o..lol
Nerden biliyorsun önceki güncellemelerin olmadığını? :wink1: Belki onlar da vardı ama ufak tefek değişiklikler olduğu için ayrıca duyurulması gerekmedi? :wink1:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hardcore demiş ki:
v6.0 çıkıyor direk.
.1 .2 .3 çıkmadan,v6 çıkıyor.:mrgreen:
Komik olanda o..lol

cahillik çok kötü birşey gerçekten hayatta ne kadar geniş alanlara ulaşırsan o kadar çok bilgiye sahip olursun sana abi tavsiyesi.

gelelim salak ve cahilce verdiğin yoruma ve benim sana vereceğim cevaplarıma :
1) hernagibir marka otomobil mesela BMW 3.20i bu aracın kod numarasını biliyormusun yukarıda ki mesajında ki cahillikten anlaşılan bilmiyorsun ben yazayım 8870 peki neden 8870 biliyormusun nereden bileceksin ki, onu da ben yazayım proje 1.0 ile başlatılmış ve 8870 ile sonlanıp satışa sunulmuştur.
2) program sürümleri v1.0 ile başlar di mi ama firma tutar 2.0beta diye yayına sunar nerede 1.1-1.2.... yok çünki onlar proje aşamasındaydı.

neyse cahilliğinden birşeyi de ben silebildiysem ne mutlu bana 8)

Tema değişimi bildiğim kadarıyla olmayacak. Forumun teması aynen kalacak.

Hayırlısı olsun bakalım, nasıl olacağını çok merak ediyorum :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Ilker Cindik demiş ki:
Tema değişimi bildiğim kadarıyla olmayacak. Forumun teması aynen kalacak.

Hayırlısı olsun bakalım, nasıl olacağını çok merak ediyorum :P

bro uzaktan böyle sefil duruyorsun yaa önceden tanrı gibiydin ahahahaaaa sence nasıl olacka bakalım bu arada bi pm çakıyorum sana :D

İnanır mısın şu an sefilim zaten. Oyun yok, Photoshop yok, Program yok, zaman geçirme yok... HDD yok..

Aslında bu bana Allah tarafından verilen bir kıyak. ÖSS ye çalış diyor. :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ne güzel işte hacım takıl sende kitap oku ders çalış gez toz çevreyi gözlemle ki görüş yeteneklerin artık al eline fotoğraf makinası mekan çek konu çek siyah beyaz çalış yap işte bro birşeyler :P

Yukarı Alt