Server
Flora
Takımı
Galatasaray
COD6 WARFARE 2 SORULAR / GÖRÜŞLER / ÇÖZÜMLER

Konuyla ilgili tüm yorumları çözümleri buradan yapabilirsiniz.

Oyunu bugün aldım ve hemen test sürüşlerine başladım, görüntüler inanılmaz o kadar söyleyeyim daha çok high yapmadım default bunlardı ve aklım gitti ayrıca bu bir oyun değil resmen film çekmişler 8O

Saygılarımızla,

Aldığım gibi 3 saat içersinde bitirdim.Grafikler,senaryo harika,gerçekten film gibi yapmışlar.Oyun içindeki süprizler tam yeride ve inanılmaz olaylar oluyor gerçekten başladığı gibi sürmüyor inanamıyorsunuz sizde 4.oyunun tam anlamıyla devamı. :buddha: :beer: :headbang: 8)

DVD - Romum bozuk oldugundan internetten indirdim güzel oyun very high ta en üst kademede oynuyorum güzel yapılmış bir oyun 7 si cıkması laızm 2. dünya savaşından 4 den sonraki gibi nostaji oluyor :)

Xplosive

Bilgiliyim
JawBreaker demiş ki:
AnatoliaFire demiş ki:
Şu sahip olduğum pc donanımına isyan etmemek mümkün mü? :cry:
Mümkün. :lol:
Kur sen, beni dinle düşük ayarda oynarsın. :beer:
Çaresiz denicez artık lakin şurda sistem özelliklerimi sayarak kendimi rencide etmek hiç mi hiç gelmiyor içimden. :nod:

AnatoliaFire demiş ki:
JawBreaker demiş ki:
AnatoliaFire demiş ki:
Şu sahip olduğum pc donanımına isyan etmemek mümkün mü? :cry:
Mümkün. :lol:
Kur sen, beni dinle düşük ayarda oynarsın. :beer:
Çaresiz denicez artık lakin şurda sistem özelliklerimi sayarak kendimi rencide etmek hiç mi hiç gelmiyor içimden. :nod:
Say say say puahhaha :lol:

Xplosive

Bilgiliyim
Neyse artık oyunu indirip oynayan arkadaşlar tecrübe sahibi olur ve hangi donanım özelliklerinde nasıl çalıştığı hakkında bilgi sahibi olup bizi aydınlatır.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ohannesss ben oyunda hiçbir map falan açmadım kıyol tuşları nedir bakmadım bile varmı bu konuda bilgi verebilecek olan ?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
rio de jenairo da ki isa heykelini gördüm aklım gittim heyy dedim kimlerin altında mücadele veriyoruz :P

görüntüler cidden muhteşem film görüntüsü hafif kalır ilk gün satışlardan el de edilen rakam 385 milyon € 8O :buddha:

extraloob demiş ki:
rio de jenairo da ki isa heykelini gördüm aklım gittim heyy dedim kimlerin altında mücadele veriyoruz :P

görüntüler cidden muhteşem film görüntüsü hafif kalır ilk gün satışlardan el de edilen rakam 385 milyon € 8O :buddha:

abicim kota düşmanısın vallahi :twisted:
jpg olarak kaydetsen :oldie:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Konuralp demiş ki:
Hyperion demiş ki:
abicim kota düşmanısın vallahi :twisted:
jpg olarak kaydetsen :oldie:
o zaman kalite düşüyor görsellerin bi anlamı kalmıyor :mrgreen:

canımsın yaaa, ben 3 milyarlık sistem kuracağım sonra 3-5 tospa için kotayı mı hesap edeceğim ekran kartının kalitesini sergiliyorum burada ki görseller bence çok rezil oyunu bir de benim sistemimde oynayacaksınız aklınız yerinden çıkar :mrgreen: :twisted:

Yukarı Alt