1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

'Çocuklar hazır mısınız'


 1. Larxene

  Larxene Öğreniyorum

  Kayıt:
  5 Mart 2009
  Mesajlar:
  227
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  - Resim Silinmiş.

  'Çocuklar hazır mısınız'

  İlk günden beri oyuncularının kafasına Fenerbahçe´nin en büyük olduğunu yerleştirmeye çalışan Daum, artık rotayı şampiyonluğa çevirdi ve buna hazır olup olmadıklarını yüksek sesle sormaya başladı.

  ­­­Fenerbahçe Teknik Direktörü Daum, yoğun antrenmanlarla sezona hazırladığı oyuncularının bir yandan da beyinlerini yıkıyor. Her antrenman öncesi, “En büyük Fener, şampiyon Fener” sloganları attıran Alman hoca, sık sık oyuncularıyla bir araya gelip, motive edici konuşmalar yapıyor. Başkan Aziz Yıldırım ve yönetimin kendilerinden şampiyonluk beklediğini vurgulayan tecrübeli teknik adam, “Yolumuz uzun ve dikenli. Önümüze engeller çıkacak. Neyle karşılaşacağımızı bilmiyoruz ama bunları hep birlikte aşacağız. Öncelikle birlik olacak, savaşacağız. Herkes birbirine destek verecek. Bu zorlu mücadelede taraftarımızın her zaman bizimle birlikte olduğunu aklınızdan çıkarmayın.”

  Takımın tecrübelilerine özel görev

  Bu yola baş koyduk. Herkes şampiyonluğa inanacak. Zaten inanmazsanız, sizinle birlikte olamayız” sözleriyle oyuncularını hazırlıyor. Takımın eskileri ve tecrübelileriyle yaptığı toplantılarda da, “Fenerbahçe’nin büyüklüğünü yenilere ve gençlere sizler öğreteceksiniz. Bu konuda size güveniyorum” diyen Christoph Daum’un, İstanbul’daki son antrenmanın ardından tüm takımı toplayıp, “Her şeye hazır mısınız? Şampiyonluğa var mısınız” diye sorduğu ve gür bir sesle “Hazırız” yanıtı alınca mutlu olduğu belirlendi.
   
  Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 13 Şubat 2017