Çocuklar Duymasın geri dönüyor

İster inanın, ister inanmayın, ama gerçek...
Türk televizyon tarihine damgasını vurmuş birkaç projeden biri olan “Çocuklar Duymasın”ın yeniden çekilmesi söz konusu.
“Çocuklar Duymasın”ın yaratıcısı Birol Güven, görülen lüzum üzerine efsane diziyi yeniden çekmek için sürdürdüğü nabız yoklama faaliyetlerini tamamladı.
Bu konuda fikrini paylaştıklarının hemen hemen hepsinden “Vallahi çok iyi olur” yanıtı alan Güven, diziyi ilk kadrosuyla çekip çekemeyeceğini anlamak için de Tamer Karadağlı’dan Özgür Ozan’a, Pınar Altuğ’dan Zeyno Gönenç’e tüm oyuncularla görüştü.
Dizinin eski oyuncularından aldığı yanıtlar Birol Güven’in “Çocuklar Duymasın”ı yeniden çekmek konusundaki kararlılığını daha da güçlendirdi.
Birol Güven şu günlerde “Çocuklar Duymasın”ın çatısını yeniden oluşturmanın peşinde.
Dizinin çekimlerinin ne zaman başlayacağı ve hangi kanalda yayınlanacağı konusunda henüz netleşen bir şey yok.
Çünkü “Çocuklar Duymasın”ı aynı kadroyla yeniden çekme fikri bile çok yeni.
Aldığım bilgiye göre Birol Güven’in hedefi diziyi aynı kadro ve dolaysıyla aynı karakterlerle bilmem kaç yıl sonra vurgusuyla başlatıp, bıraktıkları noktadan günümüze kadar olanları de skeç konusu olarak aralara serpiştirmek.
Dizi ekrana veda ettiğinde henüz çocuk olan “Havuç” ve ablası bu kez seyircinin karşısına eğitim aldıkları Amerika’nın kültürüyle yoğrulmuş olarak çıkacak.
Dizinin yeni çocuk yıldızı ise “Light Selami”ninki olacak.
Eski dizilerin yeni versiyonunun yapılması ya da yıllar sonra kaldıkları yerden itibaren çekilmesi Türkiye için, ne de dünya için yeni bir şey.
Bu tür girişimlere baştan kredi verenler de oluyor, kafadan karşı çıkanlar da...
Eminim aynı durum “Çocuklar Duymasın” için de söz konusu olacak ve dizinin yeniden çekilip çekilmemesi konusu bir hayli tartışılacak.
“Çocuklar Duymasın”ı beğenerek izleyen biri olarak dizinin yeniden çekilmesine sevindiğimi söylemeliyim.

Benden bir not

Pınar Altuğ şu anda hamile dizi çekimlerine bu ay içinde başlanacak bu yüzden olay Meltem(anne)'in hamileliği Üzerine kurulcak...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ben izlemem 5 ocakta lost başlar haftada 1 de heroes yaparım olur biter işte :D

Tüm niyetlerin, bedenleri varmışçasına görülebildi
Aman bırak :? 4-5 sezon gitti zaten 1 sezon fazladan oynadı suyu çıktı şimdi bir daha mı çekilecek :roll: gerçi Avrupa Yakası 10 sezon daha gitse izlerim o ayrı ama xD :mrgreen:
Çocuklar artık büyüdü duysalar da olur duymasalar da :P :lol:
Bazen Atv tekrarlarını yayınlıyor bir bakınayım diyorum da ben bu diziyi nasıl izlemişim diyorum xD salla :P :byes:

En son bölümlerinde Pınar Altuğ zaten ayrılmamış mıydı diziden? Şimdi tekrardan çekilirse Pınar Altuğ´un oynayacağını hiç sanmıyorum.

SnowFlake demiş ki:
Aman bırak :? 4-5 sezon gitti zaten 1 sezon fazladan oynadı suyu çıktı şimdi bir daha mı çekilecek :roll: gerçi Avrupa Yakası 10 sezon daha gitse izlerim o ayrı ama xD :mrgreen:
Çocuklar artık büyüdü duysalar da olur duymasalar da :P :lol:
Bazen Atv tekrarlarını yayınlıyor bir bakınayım diyorum da ben bu diziyi nasıl izlemişim diyorum xD salla :P :byes:
:lol: :lol:

Yukarı Alt