بسم الله الرحمن الرحيم
السلام عليكم ورحمة الله و بركا
Pour personne avertie !

coca-eng.jpg

Gerçekten Cok şaşırdım ya Confused Shocked Sad

Bu çok eski birşey... Ben bunu gördüm göreli Coca Cola içmiyorum.. Zaten kendileride açıklama yaptı.. Coca Colanın %5 karı israil ordusuna bağışlandı yani her aldığınız Coca Coladan. Filistinli kardeşlerimize bir mermi sıkmış oluyorsunuz tüm Extraloob ailesini duyarlılığa davet ediyorum...

Bunu buldugum yerdeki cvp !

Kod:
Mısırdaki El-Ezher Üniversitesi Coca Cola İçmenin Günah Olduğunu Açıklamıştır Zaten İçilen Her Kola Tüketilen Ürünlerin Çoğu Amerikaya Ve İsraile Gitmekte Oradanda Müslüman Ülkelere Bomba Olarak Geri Dönmektedir...

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
dR.NooB demiş ki:
+1907

Cola turkanın açılımı :
No Bush
No İsrail
No Abd
No o.ç

kahvekeyfi
Puahahha Adam Direk Yapıştırmış Olayı Buraya
Direk No Barzani ,NO Talabani Bunlar Abd Ajanları :mrgreen:

DNAA demiş ki:
dR.NooB demiş ki:
+1907

Cola turkanın açılımı :
No Bush
No İsrail
No Abd
No o.ç

kahvekeyfi

şaşırtıcı bieşy gerçekten

dr.noob yazını editle bence Küfür İçerikli
amerika ve onun gibiler için başka bir sıfat biliyorsan söyle. bu yazdığım en hafifi sten...
Müdüre dilekçe verdim toplu boykota çağırdım kantindeki coca cola ve pepsilerin toplatılmasını ve bida gelmemesini istedim !

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ne diyeceğimi bilemiyorum bana böyle sanatsal hikayeler çok komik geliyor cola içme ee sigara içiyoruz onu içme eee alkol içiyoruz onu içme eee ne o iran da mıyız diyesim geliyor Idea

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
Puaahhah Komedi yaa

Onu İÇME EEEE BUNU İÇİYORUZ EEEEEEE :mrgreen:

extraloob demiş ki:
ne diyeceğimi bilemiyorum bana böyle sanatsal hikayeler çok komik geliyor cola içme ee sigara içiyoruz onu içme eee alkol içiyoruz onu içme eee ne o iran da mıyız diyesim geliyor Idea
ya bunu yayın ladıktan sonra cok dusundum suanda turkiyede bulunun her şeyin % 60-70 arası bi oran DIŞ ülkelerin coğuda Amerika'nındır. Bu yazı belkide bi tesadüf olabilir ! ... ama bilemiyorum tesadüf ama böylemi tesadüf olur ya Sad + bide IMF var IMF nerenin Razz ee paradamı almıcaz ! ...

Yukarı Alt