TwiLighT demiş ki:
domatesli makarna+kaşar ikilisini çok severim yanında kolada içilebilir ama ben vişne suyu seviyorum ^^

yemek programlarına döndü burası xD
Rendelenmiş Sucuk ve Domates Soslu Kaşarlı Makarna Tarifi

100 gram kaşar peyniri rendelenmek suretiyle makarnanın üstüne dökülür.Üstüne bir paket karabiber serpilir.Domatesler küçük tavla zarı boyutunda kesilerek ateş üstünde erimiş tereyağlı tavaya atılır daha sonra üstüne sucuk rendelenir-Sucuk Acı olmalıdır.-Sonra Domates+Rendelenmiş Sucuk daha önceden üstüne rendelenmiş kaşar peynirli makarnaya eklenir.Üstüne Danone Kaymaksız Yoğurt dökülür.-Makarna Görünmeyecek Şekilde-En son olarak Tat acılı ketçaptan Makarnanın Üstüne Gülen yüz yapılmak suretiyle tarif tamamlanmış olur.Afiyetle Yiyebilirsiniz demek isterdim ama zehirlenmeler olabileceğinden sevmediğiniz kişilere yedirmeniz tevsiye edilir.

Unutmadan Yanında Kola içirmezseniz Kimseyi Öldüremezsiniz. :mrgreen:

Ps:Neyse Konu çok saptı ben kaçar topicten. :santa:

bak kardeşim makarnayı al spagetti olursa yemesi daha zevkli olur suyu tencereye doldu makarnayı haşla makarnayı ayrı bi eyre çıkart suyunu süz sonra domatesleri kes tencereye at onlar pişsin sonra makarnayı ilave et sonra birazda domates salçası piştikten sonra üzerine biraz kaşar :)

TwiLighT demiş ki:
bak kardeşim makarnayı al spagetti olursa yemesi daha zevkli olur suyu tencereye doldu makarnayı haşla makarnayı ayrı bi eyre çıkart suyunu süz sonra domatesleri kes tencereye at onlar pişsin sonra makarnayı ilave et sonra birazda domates salçası piştikten sonra üzerine biraz kaşar :)
denicem ama makarna suyunda mı pişircez bu dometesleri ve salçayı pişince mi

yok makarna suyunda değil domatesleri rendeleyip hafif sıvı yağla birlikte tencerede pişireceksin salça daha sonra :)

hee ondan sonra soluğu acilde al dimi manyak seni :D istersen ağzıa bi mentos al ardından kola iç bundan daha iyi :)

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Patates kızartması veya özel günler dışında bende içmem vede tavsiye etmem söz konusu sağlık nede olsa

eskiden icine kokain koyuyorlarmis. bu yüzden adi coca-cola olmus. ama sonrasinda kokain yasaklaninca bunlar da kafeinle degistirmek zorunda kalmislar.

Yukarı Alt