SonSAHNE

Bilgiliyim
bi açıklama yapayım. Yanlış anlamadıysam bu fun clup lar arasında olacak bir turnuva ama modlardan pek oynayan yok o yüzden ben takımımı d.modlarla birlikte oluşturmak isterim.. Beni exl server da bilen bilir zaten EXL ' S0NS4HN3. Rebelturk, Defance.. 2 kişilik yerim kaldı onuda tarayıp bulacağım ama bu takımı yenebilen olur mu bilmem. Aklımda bir kaç kişi var son 2 kişilik yerede Rebelturk le konusup onları alabilirim. Bizim takım tamamdır her türlü katılırız. Eklemek istediğim birşey var bu oyun sadece cluplar arasında olmasın isteyen istediği grupdan kurabilsin oyununu daha mantıklı olur...

S0NS4HN3 demiş ki:
bi açıklama yapayım. Yanlış anlamadıysam bu fun clup lar arasında olacak bir turnuva ama modlardan pek oynayan yok o yüzden ben takımımı d.modlarla birlikte oluşturmak isterim.. Beni exl server da bilen bilir zaten EXL ' S0NS4HN3. Rebelturk, Defance, :mrgreen:_CaPtaiN_ :mrgreen: .. 1 kişilik yerim kaldı onuda tarayıp bulacağım ama bu takımı yenebilen olur mu bilmem. Aklımda bir kaç kişi var son 2 kişilik yerede Rebelturk le konusup onları alabilirim. Bizim takım tamamdır her türlü katılırız. Eklemek istediğim birşey var bu oyun sadece cluplar arasında olmasın isteyen istediği grupdan kurabilsin oyununu daha mantıklı olur...
+1907

S0NS4HN3 demiş ki:
bi açıklama yapayım. Yanlış anlamadıysam bu fun clup lar arasında olacak bir turnuva ama modlardan pek oynayan yok o yüzden ben takımımı d.modlarla birlikte oluşturmak isterim.. Beni exl server da bilen bilir zaten EXL ' S0NS4HN3. Rebelturk, Defance.. 2 kişilik yerim kaldı onuda tarayıp bulacağım ama bu takımı yenebilen olur mu bilmem. Aklımda bir kaç kişi var son 2 kişilik yerede Rebelturk le konusup onları alabilirim. Bizim takım tamamdır her türlü katılırız. Eklemek istediğim birşey var bu oyun sadece cluplar arasında olmasın isteyen istediği grupdan kurabilsin oyununu daha mantıklı olur...
haklısın ki zaten her club tan bi takım cıkacagıda kesin olmadıgı icin grublar rastgele belirlenirse daha güzel olur^^.
Ayrıca hacım sizin takıma ben gelsem olurmu :) o kadar guclu player arasında bitanede kötü bulunsun olmazmı hem rakiplerde rahat eder :mrgreen: :mrgreen: :lolmuch:

NoWayOut Yalnız bu cs olanı :mrgreen:
5 kişi war bisde clan olarakmı yapcas yok bireysel mi ?

Yetkılılere soylemek ıstyorum serwerdakı admınler WaLL acıp oynuyorlar benı rahatsız ettı buda

Arkadaşlar yeni bi topic daha açılmış nasıl yapıcaz turnuva işini yaw ?
Askıda kalmasın bence turnuva süper olur.. RebelTurk senin msni ekLedim

Yukarı Alt