- Resim Silinmiş.

Belki bilmeyenler vardır. Metallica'nın basscısı Cliff baba 26 eylül 1986'da öldü. Sizden birşey isticem. Bluejean dergisine mail attım Eylül ayında Cliff burton posteri için. Oysa Twilight bilmemnesi için o kadar istek var ki 3 ay üst üste onunla ilgili kitapçık ve poster verdiler.
Yine öyle olur. Ben diyorum ki Cliff posteri için çok istek olursa dev bir poster verirler belki. Geçen sayıdaki Twilight posteri boyutunda...
Yaşıtlarımdaki [yaşım 15 :D] metallica hayranlarının hiç tanımadığı bu en iyi headbanger, efsane basscı, en alçak gönüllü adam için verdiğim adrese cliff burton posteri için istek yaparsanız çok sevinirim.. Yardımlarınız için çok sağolun şimdiden. Bu arada 26 eylülde Cliff anısına çok geniş bir konu açmayı düşünüyorum..

Mail atacağımız adres : mailto:[email protected]

Saygılar...

- Resim Silinmiş. - Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
ChameLeon demiş ki:
Maili attım umarım posteri yeni sayıda verirler :think:
Blue Jean bu sayısında yine Twilight posteri ve yine 42 sayfalık özel twilight kitabı dağıttı yeni sayısında..
Yanında verilen HeadbanG dergisi de Dream Theater [küçük boy] posteri verdi..

Nedir bu Twilight sevdası 4-5 sayıdır hep twilight hep twilight.

Eski vampir filmlerini görmemişler modern vampir filmine sardı. Eskiden yayınlanan vampir filmleriyle nerdeyse aynı senaryoya sahip. Ne bu twilight sevdası ben de anlayamadım 8O

Yukarı Alt