Yani Joymax sizce oyuna normal girenlerle clienless le girenleri otomatik ayırt edebiliyomu acaba

EnDZoNe

clientsiz den giricem dersem kafadan bi 50 silk atman laızm çara ilk etapta denk gelirse 10 dakkada bile ban yersin .. Nasıl oluyo anlamıyorum ama clietsiz girenleri kolayca ayiriyolar...

silk alıp clientless kullanan kimsenin banlandığını duymadım.Server silk alanları baştan eliyor olmalı...

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
Clientless ile çok rahat banlanırsın 8) hepsinde banlanma riski vardır ama bunda demek ki daha rahat anlaşılıyor ama Silk alın yinede 300-500 :D

Yeni kasacağım eziklere 50 şer silk alıp clientless la kasmaya başladım, bakalım ne olacak bu sefer :D

EnDZoNe

bende öle yaptim kafadan banlanınca 2 milyon sp kasmayı düşündügüm çarımdan az bucuk silk i esirgemem :)

Joymax bazı hesapları block lamakta (son zamanlarda artan goldbotlar ve akademi kasmak için 7-8 charla online olanlar vs) halı bence, server e giririş özellikle premium olmayan arkadaşlar için imkansız hale geliyor, bide oynayan kişi Sro Loader gibi işe yarayan programlardan haberi yoksa imkansız girmek. Ama bir yandanda adil olmayan, düz mantık toplu katliamlar yaptığıda kesin bence.
Oyunu programlayan programcıarın tek satır koduyla toplu katliamlar yapılıyor bence. Hiç botla kasmadığım, clientless le açmadığım 75 k sp li 60 honor pointi olan charm bile bann yedi. Hepimizinde düşündüğü gibi, programcının kodu tahminim şöyle. : (yorumlaması)
Silk almamış hesapları blockla :) gayet basit.

EmmaW

yaw banlansanızda yırtmanın en kolay yolu :D 25 tane char açın hepsi birgün kassın paraları o günün akşamı kendi charınıza atsın :D

akadaşlaaa charlarını silk alıp denemş olan varsa deneymlerinin sonuçlarını yasabilrmi

bence siLk aLınan Charlara Bişey oLmuyor..Arklarımın cok charı banlandı hepside 1 lwl den beri silk Cekmediler.cekenlerse sapasağlam..

Yukarı Alt