Takımı
Besiktas
Lemonade demiş ki:
cyclone demiş ki:
kasmasın diye tüm ayarları değiştirdim ondandır diye yinede olmadı
Valla sro'nun sorunu ne bilmiyorum ama geçenlerde bende de %100 kulalnılan cpu sorunu vardı gittim electro worldden termal cpu macunu aldım tahminimden çok daha fazla etkili oldu :D Kesinlikle tavsiye ederim
termal macun işlemci çok ısınıyorsa kullanılır sıcaklık derecesini bilmeden kullanmamak lazım

Duygusuzz demiş ki:
Lemonade demiş ki:
cyclone demiş ki:
kasmasın diye tüm ayarları değiştirdim ondandır diye yinede olmadı
Valla sro'nun sorunu ne bilmiyorum ama geçenlerde bende de %100 kulalnılan cpu sorunu vardı gittim electro worldden termal cpu macunu aldım tahminimden çok daha fazla etkili oldu :D Kesinlikle tavsiye ederim
termal macun işlemci çok ısınıyorsa kullanılır sıcaklık derecesini bilmeden kullanmamak lazım
Fanı kaldırdığında işlemci üzerindeki mevcut macun puf olduysa kullanakta yarar var. Ayrıca cpu nun kasmasının en temel nedeni ısıdır.

Takımı
Besiktas
Lemonade demiş ki:
Fanı kaldırdığında işlemci üzerindeki mevcut macun puf olduysa kullanakta yarar var. Ayrıca cpu nun kasmasının en temel nedeni ısıdır.
Fiziksel bellekte %61 pc çok fazla yoruluyor aynı olayı yaşadım ilk macun yeniledim işlemcinin olmadı sonra pc'ye C-D sağlam bir format orjinal driverlar sorun çözüldü

macun olayı dorudur, eğer macun kurumuşsa aliminyum blok aşırı tozlanmışsa oyundan atma oyunu açmama gibi sorunlar ortaya çıkabiliyo daha önce yaşadım. Ama bu olayda daha oyun açılmadan %100 gösteriyo o garip. Bide işlemler sekmesinin görüntüsünü paylaşabilir misin?

Takımı
Besiktas
cyclone demiş ki:

cpu kullanımı %20-25 arası isro açıkken %100 oldugunda pc yi taratıyodm :D
Onu biraz geç söyledin sen en iyisi format at birde win 7 starter yükleme win7 ultimate en iyisi :headbang:

Yukarı Alt