Client File is Damaged, PLease ReinstaLL CLient bu hatayı alıyorum lütfen önceden kuruluyordu simdi ise yeni pachle deniyorum olmuyor cözümü varmı 2-3 kere yükledim olmadı

silkroadı kurarken bu hatayı alıyorum botu kurabiliyordum önceden silkroad sildim geri yüklüyüm dedim bu hta geldi nasıl çözecegimi bulamadım belki burda yardım eden olur dedim bilen varmı Client File is Damaged, PLease ReinstaLL CLient

Tony Montana demiş ki:
Donanım özelliklerin iyi mi peki ?
2 gb ram 512 mb ekran kartım var. Fakat bu aralar pc de anlayamadığım şeyler var olmadık yerde kasıma filan yapıyor saniyelik şeyler ama. Mesela net i açıyorum bi sekme açcam 5 saniye donuyor pc sonra kendine geliyor format attım ama durum değişmedi. Sro yu da yüklemeye çalısırken Please Wait... çıkıyo ekranda öyle kalıyo devamı yok :!!&%&!

Tony Montana demiş ki:
Laistrogon demiş ki:
Tony Montana demiş ki:
Peki o Please Wait yazısı sürekli mi duruyor
Evet 30 dk beklediğim oldu öyle kalıyor akşama kadar beklesem gitmez şu an da ekranda :)
Silkroadun sitesine girip yüklemeyi dene istersen. Birde kasanın içini temizle istersen
sronun sitesnden indirdiğimde de böyle oluyor kasanın içinide temizledim hala aynı :!!&%&!

beyler lütfen yardım please wait yazısı geliyor sonra hatayı alıyorum nasıl düzelticem cıldırdım

Yukarı Alt