Beijo

Bilgiliyim
evet arkadaşlar Cleric / Wizard mı yoksa Cleric/Bard mı hakkında görüşlerinizi , önerileriniz almak istiyorum 56 lv Cleric/Wizard bir charım var şu an full farm + 550K sp mevcut...buildim Cleric/Wizard olacaktı taa ki şu video'yu izleyene kadar...youtube'da "Battle Bard" diye aratırsanız diğer videolarıda izleyebilrisiniz... http://www.youtube.com/watch?v=aiyilcCsnz4
ayrıca bard skilleri güzel gözüküyor çok hoşuma gitti çok avantajları var...sizce dönmelimiyim yoksa cleric/wizard devam mı etmeliyim... :|

Yapamz olaydım şu rehberi :P
Beijo,ordaki adamın yatmamasına aldanmıyorsundur umarım.Yatmamanın nedeni warrior bufflar bless....bard skilleriyle pek bir alaksı yok.Eğer PARTY iel kasabilirsen,bard açabilirsin.Bota koymanın bir manası olmaz.Party ile ben şahsen senin o charı kasabiliceğinin sanmıyorum.
Battle Bard'ın sahibi Guardia,uzmanlaşmış bu konuda adamla konustum,işini iyi biliyor.Ve o bardı,Avalon Guildi Fortess'in sahibi olsun,bufflarından yararlanılsın diye açtı.Venuste çok sayıda başka bardda var.Sen doğal olan yapılandırmayla devam et.
P.S:Guardia bard/cleric değil,bard/wizard.

Beijo

Bilgiliyim
Torquel demiş ki:
Beijo,ordaki adamın yatmamasına aldanmıyorsundur umarım.Yatmamanın nedeni warrior bufflar bless....bard skilleriyle pek bir alaksı yok.Eğer PARTY iel kasabilirsen,bard açabilirsin.Bota koymanın bir manası olmaz.Party ile ben şahsen senin o charı kasabiliceğinin sanmıyorum.
Battle Bard'ın sahibi Guardia,uzmanlaşmış bu konuda adamla konustum,işini iyi biliyor.Ve o bardı,Avalon Guildi Fortess'in sahibi olsun,bufflarından yararlanılsın diye açtı.Venuste çok sayıda başka bardda var.Sen doğal olan yapılandırmayla devam et.
bende son anda kararımı değiştiridim zaten unique kesmek içinde Wizard/Bard açıcam ve sence pvp de yeri nasıl olur bu charın ? bard ile neler yapabilirim...

Beijo demiş ki:
Torquel demiş ki:
bende son anda kararımı değiştiridim zaten unique kesmek içinde Wizard/Bard açıcam ve sence pvp de yeri nasıl olur bu charın ? bard ile neler yapabilirim...
Bardın seni korumaya yarayan skilleri eline staff alınca gider.O yüzden mesela,bir wizardla pvp yaparkene,bardın mana tambour açarsın.Diyelim o wizard sana 15k vurucak,senin canın 13k.Mana tambour attackı emiceği için,yatmazsın.Tabi seri olduğun içinde o wizard rahat yatırırsın.Phy vuranlar için Guard tambour açarsın

o adam zaten wizard-bard sadece bard buff ve attack skillerini fullemiş...:)

Bak Kardesim ilgi alanına göre degisir... Cleric Yaparsan Recovery Division Var ama Üstüne Canavar çekersin bide str ınt def. filam var pwpde bufffer olarak cagırılırsın:)
Bard/Wizard (ßen Mesela Kendimden Konusuyorum..)
Benim de wiz bard charım var 2güne 91olcaq... ve cok memnunum bard da noise var canavarlar dalmıyor ayrıca bard unique charıdır..Sen eger unique severim dersen Bard açmanı tavsiye ederim Hızlı Kosma yada Para bayılmassın hem noise de avr aslında ptsiz yerlerde süper kasılıyorum ... ptsiz yerlerde cleric lerden daha iyi kasılıyorum mesela ben Rockylere clawın üstüne bota koyuyorum orda pt yapmıyorlar pek artıq...bard olduqumdan %100 kosma var noisede var cok rahat oluyor senin secimin..Unique beklemeyi kesmeyi seviyorsan barddan baska build tanımam :)Bende bukadar biraz uuzun oldu xD

wizard cleric çünkü bard noise güvenilerek açılıor zaten wizardın sorunu pt ve giantlar noisede pt ve giantlara etki etmedii için bi işine yaramıor bence ama clericte recovery division açıksa gözün kapalı bota bırakabiliorsun kasmada bence tek başına kasacaksan cleric

Yukarı Alt