bence gelmez çnkü wizz cleric le yavaş kasıyorsun speed olmadıgından ve bi sürü para gidiyor druglara o yüzden emeğinin karşılıgını alması lazım örn light fire glaive mi force fire glaive mi tabiki 2. ondada aynı şey söz konusu :nod:

Takımı
Galatasaray
jsroda falan yok. İndirip girdin mi de konuşuyorsun. jsronun official olmayan test serverlarından çekilen videolar onlar..

akreps demiş ki:
mrtcnt demiş ki:
DukeNukem demiş ki:
Gelmesi saçma olur.Joymax ın eline ne geçecek ki böyle yapınca.sırf bu durum yüzünden kaç kişi charını satar oyunu bırakır yada skilleri değiştirir.Saçma bişey olur kısacası.
Katılıyorum. Böyle birşey asla gemez bence. Hadi geldi diyelim warrior için sorun yok. Peki wizard ne yapacak? Zaten snow shield vb. bir skili olmadığı için oldukta güçsüz durumda. Hem gelse bile sadece cleric için değil tüm yan skiller için yapılır.
ben geleceğini düşünüyorum amaç oyunda denge sağlamak ise gelir.
avrupanın bu konuda çok üstünlüğü var burdaki amaç tek karakter yönünde düşünmek değilde pt olarak her karakterin görevlenmesi bakımında olacaktır.
Eğer her karakterin görevlenmesi durumu diyorsan ch charların pt halindeki durumları iyileştirilir bence, eularınki kötüleştirilmez. Çünkü bless vb. kullanılamazsa sro oyuncularının büyük bir kitlesini kaybeder. Mesela bir wizardın frost wall açmış bir str charı kesmesi imkansız hale gelir. Yine aynı şekilde bir rogue charın bless olmadığı için dagger desperate/crossbow extreme kullanmaksızın fire wall açmış bir charı kesmesi imkansız hale gelir.

politika demiş ki:
kesinlikle gelmeli....bless kullanıcaksan attacker olmiyacaksın.....cleric'in bi anlamı olmalı

Chin'lisin bless'e ihtiyacın yok peki niye bless'in gitmesini istiyorsun :)

Ps: Araba reklamı gibi oldu peki bu arabayı neden istiyorsunuz ki ?

cleric'in bi anlamı olmalı dedim ya eğer kleric olucaksan attack yapmıyacaksın bu benim düşüncem tabi...attacker olucaksanda blesse ihtiyacın neden olsun onu atağınla kapatıcaksın...offf aman nese yha bizden de Knock Back gidicek :((

Yukarı Alt