ibrahim777 demiş ki:
char a o kadar srt ve int ekliyor.

bende full açık fakat eklendiğini sanmıyorum silahı değiştirince str int değişimi olmuyor yada başka bir full int karakterle karşılaştırıldığında o fazladan str int lerin eklenmiş olması gerekmez mi ? Yabancı bir forumdan okuduğum kadarıyla başka bir cleric tarafından bless lenince :D ekleniyor olması lazımmış. Denemedim ama o kadar party e girip çıkıyoruz eklense dikkatimi çekerdi sanırım.

ChallangeEveryThing demiş ki:
Ama onu Kullanmak icin Cleric rod+ Light Armor oLması Lazıım yani Liqht Armor qiyeceksin ve eLince cLeric siLahı oLacak !
O dediklerin var zaten ama yinede charity kısmındaki str int lerin bir etki ettiğini düşünmüyorum. Silkroad hakkında cevabını bilmediğim sayılı sorulardan biri de bu malasef...

Str-Int bufflarını kendine veremezsin. Verdiğin kişiye üstünde yazdığı kadar miktarda Str ekler. Tabi gidip de rakibine verirsen vuruşları ve Hp/Mp oranları artar buda sana zarar olur, pvp yaparken kullanma o skilleri. Parti halinde kasarken parti arkadaşlarına vererek kullanabilirsin.

Evet doğru blesslendiğin zaman skilde ne kadar yazıyosa o kadar artar

DaGangsta demiş ki:
Str-Int bufflarını kendine veremezsin. Verdiğin kişiye üstünde yazdığı kadar miktarda Str ekler. Tabi gidip de rakibine verirsen vuruşları ve Hp/Mp oranları artar buda sana zarar olur, pvp yaparken kullanma o skilleri. Parti halinde kasarken parti arkadaşlarına vererek kullanabilirsin.
Arkadaşım sen olayı anlayamamışsın. Str int verilen buffllardan bahsetmiyoruz. Başlıkta yazan charity skilinde yazan str intlerin nasıl aktif olduğundan bahsediyoruz.

Yukarı Alt