fsm

rank8
arkadaşlar sbota geçince 96 lvl chine carımı sürekli clientless e atar oldum dedim bide eu car açayım kendime forumda baya dolaştım herkez birşey söylüyor. warior süper yok wizard tek atar wizarda yan skil cleric yok bard en sonunda 1 warior 2 wizard 1 warlock 1 bard&cleric char açarak hepsini denemeye karar verdim :) şimdi hepsi 68 lvl civarındalar benim bişey yaptığım yok bot kasıyor ama party de kasmak istiyorum ama cleric e charları buflamasını saglatamadım yada wariorun yine gelen damageyi 2 kişi arasında dağıtan buflarını diğer çarlara werdiremiyorum bunun bir yolu varmı ne yapıyor millet cleric kasarken hep başındamı bekliyor. partydekilere str , int , defans sağlayan bufları bastırabilmenin bir yolu varmı sbotta yoksada bunun başka bir yöntemi varsa onuda yazın lütfen şimdiden teşekkürler.

hazır yazmışken bir kaç soru daha sorayım ben :)

1 . cleric char nasıl bota bıraklır partydekiler bof bastırılabiliyormu basılıyorsa nasıl.
2 . wizard da yan skil bard olursa daha fazla damage vurur deniyor bunu ne etkiliyor barda fazla vurmasını sağlayacak bir buf yok gördüğüm kadarı ile. bard olunca mecbur garment giyiyorsun ondanmı kaynaklanıyor.
3.warior charım var yan skil açmadım hiç cleric yapayım dedim yan skili ama clericte bota bırakınca buf basacak bişey bulamadım ben bardda hızlı koşma noise açılıyor cleric te pvp de bless açılırda bota bırakınca neleri açtırayım.

fsm

rank8
up+

arkadaşlar bildiğiniz bir sorunun cevabı varsa onu cevaplayın en azından hepsini bilmiyor olabilirsin ama bildiğine cevap ver.

Bot ile ilgili soruna cevap vereyim ;
Buf bastıramazsın hiçbirşekilde.

Warior un yanına cleric iyi gider, recovery cleric in en iyi bufudur.
Bless de açtırabilirsin kasarken.
Hollyword de açtırabilirsin.

Başka bilmiyorum ben.

Exa

rank8
Bunun için toollar vardı ararsan bulabilirsin ama clientlesstayken çalışıcağını sanmıyorum.

boo

rank8
bi tek clerci clientli oynar olur biter... ben oyle yapiyorum en azindan

Yukarı Alt