Evet başlıkta belirttiğim gibi Bard / Cleric karakter açıcam.Solo kasarken bardla ne kadar hızlı kasabilirim ve bu yapılandırmanın olumlu ve olumsuz taraflarını nedenleriyle birlikte belirtirseniz sevinirim... Ve bu karakter pvp,quest,unique gibi yerlerde ne yapar ? :curtain:

Şimdiden Teşekkürler :muck:

Uniqe zor pvp için işey yarar ama 80'den sonra gireceğin her pt çok değerli olur ve bedavadan kasılırsın.Bot ilede bard fena kasmaz eğer iyi bir set dizersen gayet hızlı kasar.

Clericten Recovery Division ve Buffları açman yeterli olacaktır.Bard ise vuruşlar ve phy mag attackları ile güçlü olursa yeter.

Truth demiş ki:
Uniqe zor pvp için işey yarar ama 80'den sonra gireceğin her pt çok değerli olur ve bedavadan kasılırsın.Bot ilede bard fena kasmaz eğer iyi bir set dizersen gayet hızlı kasar.

Clericten Recovery Division ve Buffları açman yeterli olacaktır.Bard ise vuruşlar ve phy mag attackları ile güçlü olursa yeter.
Peki bu karakteri nerde bota bırakmalıyım ?
Gönül rahatlığı ile bota bırakabilirmiyim ?
Kendi leveline tek atar mı ?
Ayrıca onume deviremeyeceğim bir karakter çıktı Sürekli heal ve bufflarla ayakta kalabilirmiyim ?

Şimdiden Teşekkürler :kalp:

bard-cleric tam bir takım destek charı olur :) hem bard ın buffları güçlü atak skilleri hem de cleric in buffları, heal i res i :) bu yapılandırmayı pek sık göremediğimiz için pvp veya unique nasıl olur bilmem ama quest ve pt de süper olur

turalli demiş ki:
Ayrıca onume deviremeyeceğim bir karakter çıktı Sürekli heal ve bufflarla ayakta kalabilirmiyim ?

Yeşil moblarda...
Evet
Setine ve druma göre değişir kastığın moblar ne tür defans yapıyorlar ona bakmalısın...
Yüzde 50 şansın var ama stun vs alırsan zorlanırsın...

Ps:Light Armor giymeni ve kendin kasarken lv inde botla kasılırken de yeşil moblara kurmanı tavsiye ederim ayrıca 8 li Pt leri kaçırma...
:muck: :kalp:

Guathema demiş ki:
turalli demiş ki:

Yeşil moblarda...
Evet
Setine ve druma göre değişir kastığın moblar ne tür defans yapıyorlar ona bakmalısın...
Yüzde 50 şansın var ama stun vs alırsan zorlanırsın...

Ps:Light Armor giymeni ve kendin kasarken lv inde botla kasılırken de yeşil moblara kurmanı tavsiye ederim ayrıca 8 li Pt leri kaçırma...
:muck: :kalp:
+1

Peki tavsiye edermisiniz böyle bir yapılandırmayı ?
Ben her alanda başarılı çok zor kasılmayan kendi tabirimle "KING" bir eu karakter istiyorum. :mrgreen:
Bard / Cleric bunun için idealmidir ? Zaten 74 wizzardla kasıcaz.. Vede ong farmdan sonra şekillendiricem karakteri yani ileriye dönük bir karakter olacak herşeyin iyi olmasını istiyorum .. Bard / Cleric buna uygunmu ?
Arkadaşlar bu char euda ayakta kalabilen tek chardır dedi .. ?

100 chınese bowmanım var satıp bard / cleric kasıcam Allah nasip ederse .. bnde arastırıyorum senın gıbı .. youtube a gır Battle bard yaz .. ve cıkan vıdeoları ızle .. ınan karar vermende cok yardımı olacak .. kolay gelsn ..

cleric bardda çok seri kasarsın wizard 10 vuruosa sen 7 vurursun bardla ama senın kasmana gerek kalmaz yaptın bu stille pt ler sana mecbur o yuzden kafana takma sp nı kas gerisi kendilinden gelir her yerde aranırsın emin ol

sana garanti veriyom lvl inde itemler eşit olup pvp de alamayacağın kimse yok %99 garanti
kısaca
tek başına güzel kasılır
pt de çook güzel kasılır
pvp de ne iyisidir
uniq de napar bilemicem ama bence ii bişiler yapar özellikle kendi lvl inden çok düşük uniqlerde(cleric 40 skili adını unuttum düşük uniqlere gayet gzl gider)
kesinlikle yeni hcar açsam açıcağım yapılandırma budur

85-87 lerde bi bard clericle yakın mesafede script yapmış kasılıyorduk.Scripti başka bi yere aldım exp daha fazla gelmeye başladı Ks de kral diyebilirm hızlı kasıyor.O char öyle bi char ki atak skilleri cok hızlı ve dolum süreleride kısa.Benim var bi tane sp li 44 lvl.Ayrıca kasılan 9 char oldugundan ona sonra devam edeceğim.

bu yapılandırmayı önceden yazmıştım ama gayet etkili bi char :) özellikle tambour skill serisi phy. ve mag. dmg leri azaltıyo(gelen dmg leri) harika bişi bard =)

Evet özellikle 40 levelde gelen hit march skili ile moblara 2 atıyor. (Attack Rating 53 artırıyor sanırım.. :thumbsup: )

Yukarı Alt