Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Clash of the Titans / Titanların Savaşı

Official Website : http://clash-of-the-titans.warnerbros.com/

Nihai güç için süren mücadele, insanları krallara karşı ve kralları da tanrılara karşı kışkırtmaktadır. Diğer taraftan, tanrılar arasındaki savaşta dünyayı yok edebilecek güçtedir. Bir tanrı olarak doğmuş, ancak insan gibi yetiştirilmiş olan Perseus (Sam Worthington), ailesini yeraltı dünyasının kinci tanrısı Hades (Ralph Fiennes)'e karşı korumak konusunda çaresizdir. Kaybedecek hiçbirşeyi kalmayan Perseus, Zeus (Liam Neeson)'un güçlerini ele geçirebilecek ve dünyaya cehennemi yaşatabilecek Hades'e karşı, çok tehlikeli bir görevi yönetmeye gönüllü olur. Şeytanlarla ve korkunç canavarlarla olan savaşı kazanmanın tek yolu tanrı olarak güçlerini kabul etmek ve kendi kaderini çizmektir.

Trailer :

extraloob demiş ki:
biraz 300 sparta biraz wow biraz sro biraz tarih tam bizlik bir film, kaçırmayınız.

Son düzenleme:
izledim harika bir film bunun 2ve 3'ü kesin çıkar(çıkmasa saçma olur zaten karanlıklar tanrısı hades ölmeden :D film bitemez bitmeyecek=)

volaris demiş ki:
izledim harika bir film bunun 2ve 3'ü kesin çıkar(çıkmasa saçma olur zaten karanlıklar tanrısı hades ölmeden :D film bitemez bitmeyecek=)
Sonu beli ediyordu zaten devamı çıkar :headbang:

süper bi film di hakkatten
ama o çocuk dünyaya yanlışlıkla gelmişti Zeus la annesi :sfff:
çocuk intaçı keçinin tekiydi
Efektleri güzeldi
yanlıs su Kr.. die bişi vardı titanlardan daha güçlü
tanrıların bile korktugu bişey o nu ben daha başka bişey bekliodum ne bilim sudan degilde...
yer altından çıksa daha iyi olur die düşünüodum
ama film güzeldi

Yukarı Alt