Resource icon

Clash of Clans - ClashBot C# [VIP/Premium] v.7.10.3 (Revision 1798)

Tweety yeni bir dosya paylaştı:

Clash of Clans - ClashBot C# [VIP/Premium] - Clash of Clans oyununun Bot'u ClashBot'un VIP/Premium crackli sürümü

Merhabalar değerli arkadaşlar Clash Bot'un güncel sürümünün VIP Crackli haline daha rahat ulaşabilmeniz için sizlerle buradan paylaşmayı uygun gördük.

Botun Kurulumu:
  1. BlueStacks 'i bilgisayarınıza kurunuz. (BlueStack bir android emulatörüdür, PC de Android uygulamaları çalıştırmanıza yarar)
  2. Clash of Clans'ı Bluestack e yükleyiniz.
  3. Clash of Clans Accountunuzu (Apple ID veya Android ID) bluestackte ayarlayınız....
Tümünü oku...

Teşekkürler fakat botun ayarlarını resimli şekilde anlatsaydın güzel olurdu :D

Teşekkürler kendiniz mi cracklediniz
Crackleme için yeterli tecrübem vardı lakin zamanım az olduğu için mutlaka biri cracklemiştir dedim, araştırmalarım sonucunda yurtdışı bir forumda paylaşılmış olduğunu gördüm uzun süredir kullanıyordum zaten botu bende paylaşmayı uygun gördüm, bahsettiğim forumda bu tarz paylaşımlara mesaj atmadan linki göremiyorsunuz ve bu tarz 3-4 başlığa mesaj atınca sistem tarafında otomatik banlanıyorsunuz. İlginç bir sistemleri var :) Ayrıca orada her şey ingilizce olunca da türkçeye çevirip burada paylaşmak mantıklı gelmişti :)

Crackli versiyonda bütün premium özellikleri açık :)
Crackli yada free bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum :)

yeni güncelleme ile çalışıyormu acaba ?

Yeni güncellemeden sonra 7.9.0 Versiyonu çıktı botun, lakin henüz cracklenmediği için güncellemedim. Botun cracksiz orjinal olanında VIP olmayan ücretsiz özellikleri çalışıyor fakat gözlemlediğim kadarıyla pek stabil değil, sürekli güncelliyorlar botu, cracklenen sürüm olursa paylaşım yapacağım, takipteyim şu an :)

crack ne zaman gelir acaba bir bilgin varmı
Yeni sürümde login yetkilendirme kısmını yenilemişler, bu yüzden biraz sürebilir diye tahmin ediyorum ama eli kulağındadır :) Başka COC botları da var crackli fakat hiçbiri bunun gibi değildi o yüzden onları paylaşmaya değer bile bulmuyorum. (Hoş, onlarda çalışmıyor şu an :D )
her oyuna illa bişeyler buluyoruz heee :))
Bulmak bizim işimiz :)

Tweety Clash of Clans - ClashBot C# [VIP/Premium] dosyayı güncelledi:

v.7.9.0 Özellikleri

• Belediye Binası 11.Seviye Güncellemesi ile uyumludur.
  • Ölü köy tespit sistemi geliştirilmiştir.
  • Alan genişlemesinden sonra uyumlu bir şekilde zoom yapabilir hale gelmiştir.
  • Büyü oluşturma bölümü eklenmiştir.
  • Büyü bağışı eklenmiştir!
  • Bot artık Grand Warden karakterini de diğer herolar gibi başarıyla kullanabilmekte.
  • Mevcut ayarları artık kaydedebiliyorsunuz ve yükleyebiliyorsunuz.
  • Normal Köy Savaş algoritmalarında iyileştirme çalışmaları yapıldı.
  • Depolara...
Güncelleme bilgisinin hepsini incele..

Hocam bot ayarları konusunda yardımcı olur musunuz? 10.seviye köy binası için nasıl bir orduyla nasıl attack yapmalı bot

@arcanine
Tabiki yardımcı olayım, Kupa mı kasmak istiyorsunuz yoksa Maden mi?
Ayrıca kışladaki askerlerin seviyeleri ile mevcut kupa sayınızı öğrenebilir miyim?

@arcanine
  • Barrack Ayarlarında, ilk 2 sini Barbarian, diğer ikisini Archer yap, Begin Attacking phase kısmını %100 getir.
  • Attack Sekmesinde, Dead kısmına Gold ve İksire 100000 yaz, 4fingers i seç, alttan only dead bases işaretle, deploy settings kısmında herolarına tik at, Clan Castleye de tık at, Max TH distance 55 kalsın, each trop wave 20 olsun, delay 0, anti-trap 0, hemen sağdaki hiçbir tik işaretli olmayacak
  • Clan Sekmesinde, Request Troops işaretle 5 yaz request every kutusuna da ayrıca Donate All Requests seçili kalsın,
  • Misc sekmesinde işaretli yer olmayacak, sağ alt kısımdaki Auto Stop module kısmı Gold or Elixir Full seç, "Halt Attack" olarak.
  • General Sekmesinde, Collect resources, build troops, attack, clan donations vs auto-stop modules seçili olsun, diğerlerini seçme.
İlk Start a basışında bluestack açar oyuna girer, sonra tekrar bastığında bot başlar zoom yapar geri, fare imlecin asla bot çalışırken bluestack penceresinde olmasın. Bu ayarlarla en fazla 100 aramada bir saldıracak köy bulur bot, eğer 100 aramaya rağmen bulamıyorsa, attack kısmında Reduction kısmına gel, tikle ve dead base tikini de at, botu durdur tekrar başlat köyündeyken :) Boost olmadan saatte 600-700k civarı kasar tahminen (saate bağlı olarak değişir)

Yukarı Alt