1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Çizgi-TAGEM Ücretsiz Sertifika Programına Katılın!


 1. Chorus

  Chorus Admin

  Kayıt:
  6 Şubat 2007
  Mesajlar:
  333.451
  Beğenilen Mesajlar:
  361
  Ödül Puanları:
  83
  Şehir:
  Taksim/IST.

  Çizgi-TAGEM Ücretsiz Sertifika Programına Katılın!


  [​IMG]


  1,5 Ayda Tam 2,700 Kişi
  Uzaktan Eğitim Programımıza Katıldı,
  Siz de Ücretsiz Sertifika Programına Katılın  KATILIM BELGENİZİ ALIN!
  [​IMG]


  Eksik Bölümler ve Sınavlar Tamamlandı!
  Sertifika hakkı elde eden ilk 50 kişi Chip Dergisinden 1 yıllık abonelik, daha sonra sertifikalanan yüzlerce kişi ise Kaspersky AntiVürüs programı ve çeşitli promosyonlar kazanıyor!

  [​IMG]

  Katılmak İçin Tıklayınız!

  Kod:
  Merhaba,
  
  Çizgi-Tagem internet sayfalarında "A+ Bilgisayar Teknik Elemanı" ve "A+ İleri Bilgisayar Teknik Elemanı" eğitim programlarına ait tamamen ücretsiz sanal dersleri izleyerek ve sınavlara katılarak başarılı olduğunuz taktirde katılım belgesi alabilirsiniz. Bu dersleri izlemek ve deneme sınavlarında kendinizi sınamak için yapmanız gereken sadece Çizgi-Tagem e-Kampüs'e kayıt olmanızdır.Dersleri internet üzerinden izlemeniz eğitim yönetim sistemimiz ile size ait bir log dosyası tutulabilmesi, değerlendirme yapılabilmesini ve size "KATILIM BELGESİ" verilebilmesini sağlar. İnternet üzerinden verilen A+ Bilgisayar Teknik Eleman Eğitimimiz tamamen ücretsizdir. Başarılı katılımcılara ayrıca uluslararası geçerliliği olan sertifika imkanları da sağlanacaktır. Bu konuda katılımcılara ayrıca bilgilendirme yapılacaktır. En başarılı öğrencilere önümüzdeki dönem yürürlüğe koyacağımız ve uluslar arası bilişim firmalarıyla birlikte yürüteceğimiz sınıf içi özel girişimcilik ve bilişim teknolojileri eğitimleri ve staj imkanı sağlanacaktır. Eğitim programımızı başarı ile bitiren ve yeni bir iş arayan arkadaşlardan CV (Özgeçmiş) isteyerek bunları sektördeki saygın bilgisayar firmaları ile paylaşacağız. Eğitim programımız hakkındaki tüm sorularınızı nsaral@cizgi.com.tr adresine gönderebilirsiniz.
  
  Saygılar,
  
  Çizgi-Tagem Ekibi
  
  Not: A+ Bilgisayar Teknik Eleman Eğitimi Programımızda Başarılı Katılımcılara Uluslararası Sertifika İmkanı da Sağlanacaktır. CompTIA Vakfı ile Çalışmalar Sürmektedir.

  Saygılarımızla,

   
 2. E.Cartman

  E.Cartman Bilgiliyim

  Kayıt:
  9 Mayıs 2009
  Mesajlar:
  1.122
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Pc / extraloob.com

  Katılalım. :muck: