Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Tenislerde ki bu ağır tahrikten dolayı artık çizgi hakemi olmaya karar verdim. çizgi hakemi ; bu ablalar çişe giderken bile yanlarında gidiyor o nedense anlamadım ki kukusuna tenis topunu sokacak değil ya çiş yapacak işte alt tarafı neyse ben giderim sorgulamadan kardeşim diyorsanız gelin benimle :P

wimbledon'a gidiyorum gelen var mı :P

bende olmak istiyorum. :p ben sormam hacım, neden yanında wcye gidiyorum diye, her yere giderim hatunla.. :twisted:

Bacakları çok kaslı oluyor buların benım mıdem almaz çizgileri takip edemem hemen kovarlar beni oyzuden yolun açık olsun bor :byes: makara:

1. resımdeki hatun kımdı yahu . Baş yaveri olabilrim şahsen seve seve isteği heryerde her koşulda yanında bulunabilrim :P :mrgreen:

Halter Şampiyonu Gibiler summer3:

EmmaW

bu arada şimdi aklıma geldide çizgi hakemi değilde top toplayıcı olmak lazım hakemler yukarıdan bakıyor toplayıcılar hep bacak seviyesi :twisted:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hmzsnmz demiş ki:
EmmaW. demiş ki:
bu arada şimdi aklıma geldide çizgi hakemi değilde top toplayıcı olmak lazım hakemler yukarıdan bakıyor toplayıcılar hep bacak seviyesi :twisted:
ahahah adam işi biliyor yahuu :twisted: makara:

çizgi hakemi sahanın kenarında duruyor aynı seviyedeler 8)

yorumlar müthiş yaa tapıyorum bu EXL Ailesine harbi diyorum harikasınız ahahha deli güldüm lakin şunu diyeyim emin olun kaslı ve sporcu hatunla yapılan sex ile hiç spor yapmamış kassız bir hatun arasından geçenden 5milyon kat daha farklı deneyimle sabit bu yüzden siz bunları seçin şimdiden :beer:

Yukarı Alt