1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Citroen'den yeni konsept araç: Revolte


 1. Kobe

  Kobe rank8

  Kayıt:
  3 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  8.698
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Lüks, kural dışı ve çevreye saygılı.

  [​IMG]

  Otomobil sektöründe “Créative Technologie” imzasıyla ön plana çıkan Citroën, yeni konsept hibrid aracı Revolte ile tasarım ve teknolojiyi buluşturuyor. Kompakt bir şehir içi aracı olan Revolte, dış tasarımında teknolojisine vurgu yapan sıradışı çizgilere, iç tasarımında ise 3 kişilik benzersiz kabin dizaynı ile hiç görülmemiş bir forma sahip. Konsept araç Citroën Revolte, Frankfurt Fuarı’nda Citroën standında sergileniyor.


  Canlı ve atak Revolte, şarj edilebilen hibrid yürüyen aksamıyla geleceğin otomobillerine ışık tutuyor. Aracın çevreci teknolojisi maksimum derecede elektrik modunda kullanım sağlayarak, çevikliğine katkıda bulunuyor. REVOLTE’un kimliği ve kalitesi, şehrin rengini ve lüks dünyasını yansıtıyor.

  REVOLTE: Görkemli bir aykırılık ve belirgin bir farklılık

  Kompakt boyutlarıyla desteklenen enerjik hatları ile Revolte, tam bir klasik küçük şehir içi aracı olarak tanımlanıyor. Çağdaş bir yaklaşım sergileyen Revolte, üst sınıf araçların bazı karakteristik özelliklerini paylaşıyor olmasına karşın aynı zamanda lüks dünyanın kurallarına karşı gelerek normalde bu tip otomobillerde olması gereken bir takım özellikleri de bünyesinde barındırmıyor.

  Sadece küçük ve kullanışlı bir araç olmanın ötesinde REVOLTE, canlı ve atak bir oyuncu. Hem 3,68 m uzunluğunda, 1,73 m genişliğinde ve 1,35 m yüksekliğindeki kompakt boyutları ile hem de tasarımıyla klasik ve katı lüks araç kodlarının dışına çıkıyor.

  Kaslı dış görünümüyle öne çıkan Revolte’un, ters yönde açılan kapıları araca binmeyi kolaylaştırırken, bir makyaj paleti gibi çok renkli iç alanını da ortaya çıkartıyor. Bu alışılmamış yöntem ile daha önce tasarım araç Hypnos’un da yaptığı gibi Revolte, lüksün geleneksel tasarımını modernize ediyor.
   
 2. BoOoOS

  BoOoOS rank8

  Kayıt:
  20 Şubat 2009
  Mesajlar:
  1.346
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  pc donanım
  Şehir:
  suz
  Playboy'un arabasına benzior :D