1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Çinliler "o" işi netten öğreniyor (ilişkiye girmeyi) :P


 1. EliteTurk

  EliteTurk Aileden

  Kayıt:
  26 Ekim 2008
  Mesajlar:
  9.663
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Turist Rehberi
  Şehir:
  Antalya Beach

  Çinliler "o" işi netten öğreniyor
  Okulda ve evde yeterli bilgi alamayan Çinli gençler cinselliği internete danışıyor

  [​IMG]

  Çin'de gençler arasında yapılan bir araştırma, okul ve evde verilen cinsel eğitimin yetersiz olduğunu, bu nedenle gençlerin cinselliği internetten öğrendiğini ortaya koydu.

  China Daily gazetesinin haberine göre, ankete katılan 3 bin gencin üçte biri, "internetin cinsellik konusunda müracaat ettikleri en önemli kaynak olduğunu" belirtti.

  Katılımcılar, internetin ardından kitapların ve arkadaşların bu konuda ikincil kaynak olduğunu ifade ederken, en az müracaat edilen yerin ise eğitimcilerin ve ailenin olduğunu kaydetti.

  İnternette popüler bir cinsellik eğitim forumu hazırlayan, Askeri Tıp Üniversitesinde de doktora yapan Ye Çing, Çin'de cinsellik eğitiminde ciddi bir eksiklik olduğunu, bu nedenle gençliğin internete yöneldiğini söyledi.

  Ankete katılanlardan yüzde 71'i internette müstehcen içeriği rahatsız edici bulurken, internette cinsel konularda eğitici yazılar yazan Cang Çao, cinsellik eğitiminin okullarda verilmesi gerektiğini, ancak şu anda bunun yapılmadığını ifade etti.

  Pekin Normal Üniversitesi Cinsellik Eğitimi ve Araştırma Merkezinden Cang Meymey, çocuklara ve üniversite öğrencilerine bu eğitimin verilmesi gerektiğini savunurken, Çin Halk Üniversitesi Cinsellik ve Toplumsal Cinsiyet Araştırmaları Enstitüsü Başkanı Pan Suiming, bu konuda gençlere ne anlatılacağı üzerine değil de onların ne öğrenmek istediği üzerine yoğunlaşılması gerektiğini belirtti.
   
 2. Fahmlugat

  Fahmlugat rank8

  Kayıt:
  23 Ekim 2008
  Mesajlar:
  2.109
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Öğrenci
  Şehir:
  Cehennem^^

  acıdım valla çocuklara :lol: